Wpis z mikrobloga

Ogółem przesłuchałem ostatniego kwartalnika King of De i tak sobie myślę...
-Chłop i jego baba się ekscytują jakimiś lajtami Perskiej Księżniczki i Pawła z Knyszyna które nawet na tagu (a to najczulszy barometr) nie były tak aktywnie komentowane jak np. wycieczki Meksikano czy zapowiedzi Olgierdano
-Bagatelizują fakt że Szczur ma nowego właściciela a liżą jajca Spelunie (no bo to wygryw roku i te de - podpinanie się pod nowy popularny nurt - Spelunizm Tiwizm)
-Reszta to typowe Kingowe bla bla bla, nic ciekawego.
Taka moja opinia, nawet nielubiany przeze mnie Obszar przynajmniej rzuca jakieś bardziej krytykogenne materiały niż te denne mądrości Króla Karo
#kononowicz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dolina_Hinnoma: Dzięki za uznanie mordo jednak wolę wydźwięk bardziej mityczny odnośnie tego kuriozum. Pozostaję przy centaurach, golemach i nitrołaku.

@Zielona88 to raczej sposób robienia abstrakcji przez Kinga, a przynajmniej sam tak myślę. Zrobienie Pani doktor rehabilitowanej fekalnie leży mi jak najbardziej odpowiednie, w szczególności zarozumiałej.
  • Odpowiedz
@Zielona88: Mi się wydaje że oni to traktują jako taką 'zabawę'. Coś tam popieprzą po pijaku, parę tysięcy ludzi to obejrzy, a Monika i jej Kingu mają zastrzyk ego. No i jest potem co opijać. A takich osób które są gadającymi głowami na Yotubie jest pierdyllion w każdej dziedzinie - medycyna, geopolityka, ekonomia, surwiwal, życie meneli itd. itp. Tak to jest... Ostatni krąg piekła z ekspertami od osranych ćpunów ehhhh...
  • Odpowiedz
@Dolina_Hinnoma: No co ty gadasz że lajty perskiej czy knyszona nie były komentowane, na lajcie perskiej przecież było płakanie mariana o pomaganie do konca życia twojego czy mojego. To nie było komentowane? Co do podniacania się speluną, to normalka u nich, ale faktycznie jest wygranym kwartału, bo z gównokanału z menelami którego nik nie zna się wybił momentalnie. A obszar to poprostu widzi szkolną przez swój majorowy filtr i tyle.
  • Odpowiedz
@Dolina_Hinnoma tag to żadna społeczność xDddd zawsze beka z tego.przekonania o elitarności wykopu, tutaj jest może 10% max wszystkich oglądających. Wejdź sobie na kanał mlecznego to zobaczysz, że uniwersum funkcjonuje w różnych rzeczywistościach, a wizja wykopu to skrajna mniejszość. Żaden barometr.
  • Odpowiedz
@Dolina_Hinnoma: te lajty akurat były całkiem dobre, to, że nie wybiły się szerzej, nie wpływa na ocenę ich jakości. Zdziwiło mnie natomiast, że oni ocenili ten kwartał jako dobry. No i ten niepokojący rechot Kinga przy wspomnieniu o aferze końskiej... Ale ogolnie trochę się czepiacie na siłę. King to człowiek o wybujałym ego, który zwykle się myli w swoich diagnozach (duży minus za lansowanie obszaru lateksowego), ale nikomu nic złego
  • Odpowiedz
@Dolina_Hinnoma: king #!$%@? jak jacek.
#!$%@? i tyle tłumaczy szkolną dla patologii, debilów oraz gimbusów. Jak każdy ogląda szkolną i rozumie to komu on to tłumaczy co się dzieje ?
Frajer lizał dupe rudemu teraz jak choragiewka komu się da.
  • Odpowiedz