Wpis z mikrobloga

@aut91: szkoda jakby spadli, całe środowisko kibicowskie, jest potężne nawet będąc drużyną bijącą się o byt. Może jedynie Legia i Lech mają podobny poziom kibiców( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@aut91: ja byłem za młody by pamiętać mecze z Schalke, ale moje początki oglądania Ekstraklasy przypadały na dominację Wisły (dwa mistrzostwa z rzędu 2007/08 i 2008/09) więc też mam lekki sentyment, niemniej dzisiejsza Wisła jest jak zupełnie inny klub od tego co był te 10+ lat temu, więc aż tak nie szkoda.
  • Odpowiedz
@aut91: Patrzę aut mamy podobnie, przez te lata, gdzie łaziłem na Jurowiecką na drewnianą trybunę oglądać Jagę w 4 lidze i 3, mogłem pasjonować się meczami Wisełki w Pucharze UEFA, wtedy jeszcze nie było żadnej spiny między nami, miałem nawet podwójny szalik Wisły i Jagi.
  • Odpowiedz
@aut91: mecz Wisły z Groclinem 3:2 to najlepszy ekstraklasowy hit jaki miałem przyjemność obejrzeć. Poza tym z Wisłą tyle europejskich wieczorów przeżyłem, że byłoby przykro. #!$%@?ąc od kibiców oczywiście.

Wielka ekstraklasa bez Legii, Wisły, Lecha czy Górnika mnie by bolała.
  • Odpowiedz
@Tanczacy_z_lewakami fajny męczy był. 0:2 i Zając nie trafił do pustaka na 0:3. A co później to już wszyscy wiemy. W ogóle Groclin jaka paka wtedy była. Niedzielan, Sikora, Rasialdo, Sobolewski, Mila, Zając, Mynar, Krizanac na bramce chyba Liberda. I Piotr Piechniak xd
  • Odpowiedz
@HaczuPikczu: mega wrył mi się w pamięć ten mecz. Mocne składy, dobra forma obu drużyn i niesamowity przebieg meczu. Wisła była przepotężna, a Groclin sezon później wyeliminował Herthę i Manchester City.

Reprezentacja Polski Janasa była oparta na piłkarzach ówczesnych i byłych Wisły i Groclinu.
  • Odpowiedz
@aut91: Misiek, to wiadomo - bandyta i złodziej, nie ma o czym gadać.

Mam jednak wrażenie, że największym problemem Wisły, który doprowadził do obecnej sytuacji jest też jego największe szczęście, czyli Cupiał... Niestety ale ten klub będąc totalnym hegemonem na Polskim podwórku nie zbudował nic bardziej trwałego, co by mu zapewniło dalsze normalne funkcjonowanie. I to jest prawdziwy problem Wisły moim zdaniem - zmarnowane kilkanaście kluczowych lat.
  • Odpowiedz