Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wiadomo, że lepiej żyć w lesie niż pod okupacją ruskich ale chyba przyznasz, że równość płci to mus i mężczyźni powinni mieć wolną rękę jak kobiety. Nie ma żadnego argumentu przeciwko temu.


@Trybun_Plebejski: A dlaczego nie w druga strone?
Ano dlatego ze jak pojdziemy tak daleko to araz bedzie: dzieci mialy zostac i walczyc. Chcesz isc w ta strone? Ja nie.

Wiec te dzieci ktos musial wywiezc. Same mialy wyjechac?

Jasne
Wytłumacz więc dlaczego władze Ukrainy obciążają własny kraj? Ci mężczyźni byliby mile widziani w Polsce.


@Fracture: nie obciążają, mężczyźni są potrzebni aby wspomagać kraj. Kobiety z dziećmi tego nie zrobią choć wielu z nich mimo wszystko zostaje lub już wraca na Ukrainę. Nie jestem "mizoandrystą" a po prostu jestem świadom tego że różnica między kobietą i mężczyzną jest fundamentalna i nie było, nie ma i nie będzie równości, a obrona kraju
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@gorzki99:

Ale statystycznie to raczej faceci bardziej sie przydaja na froncie.


Nie usprawiedliwia to niewolnictwa i dyskryminacji wszystkich mężczyzn.

W pewnych warunkach bardziej sie sprawdzaja kobiety, w innych mezczyzni. I ja nie mam z tym problemu.


To powiedz w jakich warunkach bardziej sprawdzają się kobiety i jakie obrzydlistwo tym usprawiedliwisz.

rurkowcy


Sebastian detected.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@gorzki99: Przecież 90% mężczyzn się do niczego nie przyda, w wieku poborowym jest ich lekką ręką blisko 20 milionów, dla armii łącznie z zaopatrzeniem i inną pomocą pracuje może co najwyżej 1,5 miliona ludzi, w tym też kobiet ochotniczki, faktycznych walczących żołnierzy jest najwyżej pół miliona, armia Ukrainy liczy obecnie 300 000 ludzi. Na chwilę obecną nie przyjmują nawet ochotników, bo od razu w pierwszych dniach wojny mieli natłok ochotników i
To powiedz w jakich warunkach bardziej sprawdzają się kobiety


@Fracture: Prosze:
U klienta montowalismy nowa linie produkcyjna. Zaciekawilo nas ze na juz pracujacej siedza same kobity. No i pytamy.

Kilent odpowiada ze w tej pracy lepiej sprawdzaja sie kobiety. Chodzilo o precyzyjnie dostrajanie elementow w urzadzeniach montowanych w BTS. I w toku wieloletnich obserwacji koles stwierdzil ze kobiety sie do tego lepiej nadaja. I teraz ma same kobiety na tym etacie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@PDCCH:

Kobiety tez gina w tej wojnie.


Tak, a co to zmienia w kwestii dyskryminacji mężczyzn? Kobiety mają prawo uciec przed śmiercią za granicę i zacząć nowe życie. A w Buczy doszło dosłownie do mężczyznobójstwa. Żałosny whataboutism.

bredniami dla przegrywów


Jeżeli mężczyźni ceniący swoje życie są przegrywami, to mam nadzieję, że będzie coraz więcej przegrywów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@gorzki99:

Kilent odpowiada ze w tej pracy lepiej sprawdzaja sie kobiety. Chodzilo o precyzyjnie dostrajanie elementow w urzadzeniach montowanych w BTS. I w toku wieloletnich obserwacji koles stwierdzil ze kobiety sie do tego lepiej nadaja. I teraz ma same kobiety na tym etacie.


Stosując twoją logikę powinniśmy zatem wprowadzić nakaz pracy dla wszystkich kobiet przy dostrajaniu elementow w urzadzeniach montowanych w BTS. Bez pensji i bhp, 24 godziny na dobę.
@Fidel1: oczywiście, że mogą i mogą przekroczyć granicę jeśli opiekują się dziećmi. Kobieta może zajść w ciąże z jakimkolwiek mężczyzną, a mężczyzna nie urodzi dzieci. Stąd kobieta jest cenniejszym zasobem w społeczeństwie i należy im się dodatkowa ochrona w trakcie wojny, dlatego mogą uciekać i uciekają za granicę lub po prostu na zachód Ukrainy.

Traktujmy dalej mężczyzn jak śmieci drugiej kategorii i dziwmy się, że samobójstwa są niezmiennie super wysokie, szczególnie