Wpis z mikrobloga

#!$%@?, najgorsza firma na jaką trafiłem. Na początku miałem załatwić w #!$%@? dokumentów(mieszkanie itd.) po urzędach, potem czekaj 5 dni i wysyła ci kolejne dokumenty. Od wczoraj chodze spięty, czekam na busa a ta baba mi teraz dzwoni że firma nie potrzebuje więcej pracowników, gdzie wczoraj dzwoniła żebym ją zapewnił że przyjadę XDD. I teraz #!$%@? dzwoń do kierowcy busa. Ja nie wierzę w to wszystko. Wiedziałem że ten Niemiec kantuje bo nawet rękawiczki do pracy kazała kupić, praca po 12h dziennie(niedziela 8h), musieli go zgłosić (). Jak krzyczałem do słuchawki co ona #!$%@? ta do mnie piszczała że Niemiec zrezygnował z trzynastu chłopaków (w tym mnie). Tyle starań, tyle tych załatwień i #!$%@? ¯_(ツ)_/¯. Kiedy pojechałem do Holandii przez agencje nie było żadnych problemów, dwa razy zmieniałem mieszkanie, telefon do agencji pare godzin i na nowy pokój. Chciałem więcej zarobić, telefon do agencji, oni dzwonili do Holendra i oddzwaniali w jakie dni holender da mi nocną zmianę, wtedy też dawali jeść(po 18:00). Raz pojechałem do Niemca bez agencji, kombinowanie z podatkami, problem z BHP, fizyczna robota ale wszystkie minuty policzone. #!$%@?łem się mocno ( ͡° ʖ̯ ͡°). Więcej nie próbuje bez agencji.
Jednak nie będzie #emigracja #niemcy
  • 8
  • Odpowiedz