Wpis z mikrobloga

Siemka, na ile mógłbym realnie wycenić zestaw do sprzedaży?
Konsola PlayStation 5 z napędem
Konto PlayStation (ponad 25 gier) wraz z subskrypcją ważna jeszcze rok
Słuchawki 3D Pulse
Klawiatura Steelseries Apex 3
Myszka Steelseries Rivals 3
Dwa pady bialy oraz czarny
Do wszystkiego mam pudełka oraz wszystkie papiery #ps5 #ps4 #kiciochpyta #sprzedam
  • 21
@utede jeden mail do Sony i konto odzyskane, masz rację.
@plakplak99 wszytskonzalezy kiedy kupione i jak z gwarancjami. No i czy chcesz szybko sprzedać.
Tak na oko:
PS5 - 1800-2100zl
Słuchawki 3D Pulse - 350zl - 400zl
Klawiatura Steelseries Apex 3 - 200zl
Myszka Steelseries Rivals 3 - 70-100zl
Dwa pady bialy oraz czarny - ok 400zl
@plakplak99 konta nikt nie odkupi, chyba że jakoś znajomy i w razie problemów może się wtedy odezwać, albo w innym przypadku dać w pysk.
No i nie napisałeś nawet jakie gry na koncie
@Poucz: rok temu sprzedałem ps4 na OLX z kontem i kilkoma grami, chłopak dostał calkowity dostęp do nowego maila na którego przepisałem konto i do dziś żadnego problemu nie ma
@utede niby tak, jak ktoś jest napalony, ja wczoraj kupiłem znajomemu za 2999zl z dodatkowym padem i rocznym ps plus. Wiem że przepłacił 200-300zl ale to nie tak że się nie da nówki kupić za 2500zl teraz
@plakplak99 jasne, nie mówię że nie jesteś uczciwy, w żadnym wypadku. Po prostu ludzie mogą się cykać kupując od nieznajomego konto które bardzo łatwo można odzyskać nawet po zmianie maila.
@plakplak99 większość z tych gier dostaje się za friko przy tworzeniu konta na PS5, chyba jeszcze jest to ważna ta promocja ( PS Collection) o ile się nie mylę. Ciężko to wycenić