Wpis z mikrobloga

Boże jak ten człowiek ostatnio traci w moich oczach pierw powiela ruską propagandę, że chcemy zająć zach. Ukrainę zamiast się od tego odciąć...no ale należy do kółka wzajemnej adoracji Giertycha, i Lisa. Teraz...pierw pisze, że wklejanie obrazków o niczym nie świadczy, po czym po kilku dniach... ;)
Przydałby się ten mem zmienić z Panie Januszu na "Panie Radosławie nieeeee" albo z Grodzkim "Panie Grodzki nieeee"
#polityka #bekazpo #sikorski
Pobierz
źródło: comment_16488515514wO9aPC7cEkdJcyad9b1cI.jpg
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ofacet: wejdź na moje konto, dodane znaleziska, i masz wypowiedź Sikorskiego, który zamiast zaprzeczyć pisze, że intencje Polski są niejasne więc nie WP nie powinno brać udziału w misji pokojowej. Giertycha jak Ci bardzo zależy to znajdę później jak będę miał z 15 min wolnego czasu bo trzeba przescrollowac jego profil na Twitterze.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ofacet: no jak gdzie? Jego koledzy Giertych i Lis powielają, i tworzą ruską propagandę, a ten zamiast się nie odzywać, czy wyśmiać rosyjską propagandę to piszę, że nie powinniśmy wysyłać wojsk bo Rosja.
@RexxarHell Ale przeczytaj ze zrozumieniem. Przecież mówi że HIPOTETYCZNA ZAPROPONOWANA PRZEZ LAWROWA operacja powinna się odbyć bez udziału wojska polskiego. Z której strony to powiela ruska propagandę, bo ni #!$%@? nie rozumiem?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ofacet: no widzę, że nie rozumiesz. Wyjaśniam Ci już. Giertych powiedział, że Kaczyński zaproponował misję pokojową NATO, żeby okupować Zach. Ukrainę. Ławrow to podlapal, i zaczął to powtarzać. Lis oznajmił, że (sic!), skoro Ławrow to powiedział to Giertych jednak miał rację. I na końcu wpada były MSZ w polskimi rządzie, i europoseł obecnie, i mówi, że przez to, że Giertych sobie coś wymyślił, a Ruskie to podlapały, to Polska nie powinna
@RexxarHell: Sugerujesz mi że Giertych podłapał Goiertycha? Błagam Cię xD teraz to już piszesz bajki.

Sikorski nie pisał nic kontrowersyjnego i pisał o hipotetycznym scenariuszu. Nijak się to ma czy to do prawdziwych działań w interesie Rosji jak rozsadzanie UE przez PiS, bratanie się z Orbanem i Le Pen, Konfa jeżdząca na Krym i uznająca go za rosyjski czy poparcie łukaszenki.
@Ofacet: Piszę Ci jak to było chronologicznie. Giertych napisał tą informację jako pierwszy, a idąc za wiadomością jaką opublikowali Ukraińcy z maili Dugina. Jasno wynika, że Giertych jest ruską onucom. Więc już nie jest to takie nierealne, że pierw Giertych napisał coś kompletnie odklejonego, jakoby Polska miała okupować Ukrainę. Następnie Ławrow to powtarza, a Lis dalej przekazuje jako prawdę objawioną. Sikorski zamiast olać kacapski #!$%@?, dołącza do kolegów, i daje akredytacje
@RexxarHell

Jasno wynika, że Giertych jest ruską onucom


No #!$%@? nie wiem, w jaki sposób, co wynika? Znalazł się na liście owszem, ale jego ostatnie działania nie wskazują na prorosyjskosc.

Sikorski zamiast olać kacapski #!$%@?, dołącza do kolegów, i daje akredytacje ruskiej propagandzie, pisząc, że Polska nie powinna brać udziału sojusz, do którego należy.


Nic takiego nie napisał. #!$%@?, Sikorski jest od lat bardzo antyrosyjski więc o czym ty wgl mówisz?

Jednak
No #!$%@? nie wiem, w jaki sposób, co wynika? Znalazł się na liście owszem, ale jego ostatnie działania nie wskazują na prorosyjskosc.


@Ofacet: Wiesz, że Dugi to jest Ojciec teorii imperialistycznej Rosji po upadku ZSRR? Jeśli Dugi pisze o kimś jako przychylnym elemencie dla Rosyjskiej sprawy w Polsce, a kilka dni wcześniej ten ktoś pisze coś takiego "Polska chce okupować zach. Ukrainę" coś totalnie głupiego, zgodzisz się? Następnie Ławrow to powtarza
@RexxarHell

Znaczy, że co piszę fakty a Ty za te fakty mnie obrażasz od kundli? Przecież to wychodzi, że Ty jesteś ślepo wierzysz PO. Na fakty reagujesz agresją zamiast argumentami.


Piszesz fakty które są tylko propagandą pisowska. To było 11 lat temu, przed inwazja Rosji na Ukrainę, przed Majdanem, przed krymem. Stosunki Europy z Rosją w tamtym czasie były o wiele lepsze ale cóż, pisowcy potrafią tylko powtarzać bezmyślnie propagande :3

Jedyny
@Ofacet: Jak coś może być propagandą jak masz artykuł RMF FM, to nie jest TVP. I jak mówisz, że powtarzam PiSowską propagandę jak wyraźnie napisałem.

Z popieraniem polityki Niemców względem Rosji przez PO, czy kopiowanie tej polityki od Niemców.


On kopiował tą politykę od Niemców, i była ona jak pokazał czas tak samo błędna jak polityka Niemiec względem Rosji. Ponadto nie zachowuję się wulgarnie jak Ty, i nie jestem zaślepiony jedną