Wpis z mikrobloga

@CzaryMarek: Jest coś takiego jak religia i wiara. U nas się to już zatraca, dlatego ludzie piszą takie odklejone komenty jak Twój, ale musisz sobie zdać sprawę z tego, że w niektórych regionach światach mógłbyś dostać szoku, widząc jak ludzie żyją wierząc w religię.
  • Odpowiedz
@RafDan: Zresztą w dyplomacji obowiązują pewne zasady, on tam nie jedzie jako Andrzejek Duduś, tylko jako Prezydent Polski, jakby sobie jechał w swoim imieniu to może nawet papieżowi łazienkę wyremontować i truskawek nazbierać, ale jako osoba reprezentująca państwo, w którym większość ludzi nie chodzi do kościoła, powinien zachowywać się jednak godnie.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: #!$%@? jak typowy Janusz na targu targiem. Jak chcesz #!$%@?ć dalej to #!$%@?, a jak chcesz zdobyć trochę wiedzy żeby nie wyjść na debila przy ludziach to się wyedukuj.
  • Odpowiedz
Rosji całuje papieża


@CzaryMarek: Ja #!$%@? xD

Poświęć czas który spędzasz na wykopie, na edukacje taką ogólną, bo wstydem jesteś Ty tym co piszesz i co reprezentujesz tutaj, a nie Duda.
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: Ja nie myślę, ja wiem że mój czas na Twoje kocopały dobiegł końca. W sumie nie dziwię się że Putin jest dla Ciebie przykładem, na szczęście jesteś niegroźny a Twojego #!$%@? nie muszę już czytać :)
  • Odpowiedz