Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś ostatnio PS5? Patrząc ma sklepach mamy caly czas gorszy okres dostępności i ceny, zestawy które szybko znikają, ostatnio byly z padem i uncharted/horizonem za 3200 PLN tylko nowego Horizona juz mam na PS4 a zestawy nie sa juz dostepne eh.
#ps5
  • 18
@krzywy_kanister tez szukam na prezent i jest mega slabo z dostępnością, mam wrażenie ze rok temu łatwiej bylo kupic. Wydaje mi sie, ze powodem są nadchodzace swieta i komunie. Janusze wykupuja botami wszysyko jak leci, zeby pozniej sprzedawac zdesperowanym rodzicom za maraza min 50%
@krzywy_kanister

Nie ma jak komentarz ktory nic nie wnosi :).

Ledwo w zeszłym tygodniu były zestawy z napędem + GT7 + HFW za 3049 zł.
Jaka jest sytuacja z dostępnością wiadomo od 1.5 roku i gdzie szukać okazji też wiadomo - Pepper + samodzielne sprawdzanie MM/ME/NEO/EURO. Nikt tutaj nie wrzuci oferty na golasa w cenie sugerowanej, bo takich nie ma, więc w sumie tamten komentarz wnosi tyle samo co Twój wpis. W
@greven: Nie napisalem zeby ktos za mnie sledzil oferty czy wrzucil odpowiedz, zawsze mozna czytac ze zrozumieniem. Nie sledzilem dostepnosci nonstop wiec pytam a wasze komentarze sa bez sensu poniewaz sa problemy z kupnem, stad pytania jak moje czy znikajace zestawy... Gdyby nie bylo problemu mozna kupic PS5 bez sprawdzania agregatorow zeby w ogole cokolwiek kupic a nie zlapac sie na lepsza cene. Gadanie w stylu, ze z kupnem kart graficznych
@krzywy_kanister te komentarze xDddd

No po uju nie ma problemu tylko wystarczy przepłacić 1k i może się uda kupić o ile uda ci się kliknąć po pojawieniu się oferty i sklep sobie po dniu nie stwierdzi, że jednak nie mają.

Z Xboxem aktualnie jest trochę lepiej,.nawet ostatnio była promocja 1900zł za gołego xsx ze sklepu ms. Teraz chyba po 2400. Ale żeby nie było też miał gorszy okres dostępności.
@krzywy_kanister: Kupowałem w lutym z neonet. Najpierw była oferta że niby wysyłka od razu bo towar na magazynie, ja się wtedy nie skusiłem ale któryś z Mirków już tak. Kilka dni później było ze wysyłka w 3-7 dni tez w neonet ten sam zestaw co wcześniej (wersja blueray z returnal i deth stranding ps5 za 2999). Wtedy jednak się już skusiłem i okazało się ze dostałem szybciej (wysyłka równo po 7
@Medonix

No po uju nie ma problemu tylko wystarczy przepłacić 1k i może się uda kupić o ile uda ci się kliknąć po pojawieniu się oferty i sklep sobie po dniu nie stwierdzi, że jednak nie mają.

Dosłownie w zeszłym tygodniu był zestaw za 3049zl z dwiema nowymi grami - GT7 i HFW. Jak odejmiesz gry, czyli nawet liczmy ceny OLX ok. 200zl za jedną, to wychodzi Ci max 2650 za konsole,
@Kubeusz89: Czyli kiedy kupowales, chyba nie na dniach?
@greven: No wlasnie wisial kilka godzin, jak ktos szuka to znajdzie, czytasz to co piszesz? Same zestawy z grami ktore ludzi nie zawsze interesuja nie (horizona mam, cyberpunk na pececie, fifa czy jakies tytuly z ps4). Problemu nie ma tylko nie da sie normalnie kupic, spoko.
@SpiderFYM: Widzialem z Neonetu ktorego nie bylo juz tego samego dnia gdy zaczalem zastanawiac sie
@krzywy_kanister

No wlasnie wisial kilka godzin, jak ktos szuka to znajdzie, czytasz to co piszesz?

Lol, bo wisial kilka godzin - ludzie tutaj na tagu wrzucali linki, był też na pepperze - mój kumpel kupił z tej wstawki konsole xD Także po co to ironizowanie? Można kupic? No można.

Same zestawy z grami ktore ludzi nie zawsze interesuja nie (horizona mam, cyberpunk na pececie, fifa czy jakies tytuly z ps4).

Kurde, gdyby