Wpis z mikrobloga

Dzienkuje Pan Kojima!

Pierwsze pół gry przeszedłem na piracie, kilka miechów po premierze portu na PC. Ot, wydygałem bo po mieszanych odczuciach nt. MGSV spodziewałem się po Kojimie gry dobrej ale i fabularnie ostro wk...ącej. No a przecież nie dam tych 60$ (czy ile to tam kosztowało na start) za ryzykowny tytuł, c'mon.
Tymczasem w (fabularnej) połowie grania w pirata wyłączyłem go wpi.du i poleciałem kupić oryginał. Przeszedłem go później ze 3 razy, nabijając 283 godziny. Przeszedłbym po raz kolejny gdyby nie info że nadciąga DC i warto zaczekać. W ostatnich kilku latach tylko jedna gra zrobiła na mnie podobne wrażenie i był to, o losie, inny port z PSa: Horizon: Zero Dawn ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma się tę zajawę na piękne wizualnie sandboxy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeszcze większy WTF nadciągnął kiedy moja różowa, ktoś totalnie (!) nie nadający się do gier usiadła i obejrzała wszystkie (!) cinematici z Death Strandinga na YouTubie. Bo zainteresowała ją fabuła i była ciekawa jak to się potoczy dalej xD

Także ten, jeśli ktoś wciąż nie miał okazji nadrobić tego majstersztyku a lubi sandboxy z wkręcającą fabułą, warto rozważyć zakup. Jak nie teraz to... może na najbliższym Steam Sale'u? A tych wciąż nieprzekonanych zapraszam na torrenty po pirata xD Dajcie temu ładnych parę godzin, przekonajcie się na własnej skórze jak to wciąga i że warto kupić legala ( ͡º ͜ʖ͡º) Z fartem!

#deathstranding #gry #steam #kojima

w.....4 - Dzienkuje Pan Kojima!

Pierwsze pół gry przeszedłem na piracie, kilka mie...

źródło: comment_1648813066LSWHN1MEEErYnggty9JGKb.jpg

Pobierz
  • 3
PSa: Horizon: Zero Dawn


@wilku1984: gdyby grafę podciągnęli (animacje twarzy) to byłby killer, ale źle nie było jak na obecne warunki

szkoda, że Kojima nie #!$%@? silent hilla
@getin: coś za coś, z drugiej strony śmiga w 4K już na RTXie 3050 (80+fps). Na dzisiejsze standardy AAA to wręcz rewelacja (patrzę na Ciebie, cybercrapie!).
Będzie tylko lepiej, z PS4 pożegnano się definitywnie i każda kolejna produkcja AAA to będzie graficzny next gen.
@wilku1984 Mam zupełnie inne odczucia co do Death Stranding, gra dla mnie jest nudna, ma pełno głupich mechanik, a otwarty świat jest jednym wielkim oszustwem. Na + tylko grafika, czyli najmniej znacząca rzecz, dlatego nie polecam nikomu.