Wpis z mikrobloga

Wykopki, co ZAWSZE macie przy sobie, jak wychodzicie z domu? Może ja zacznę:

1. Portfel (dokumenty i kasa).

2. Klucze od dwóch mieszkań i auta.

3. Kartę SIM starą (nie wiem po co :P).

4. Dwa telefony.

5. Zapalniczkę.

Do tego czasem fajki, a zimą rękawiczki i szalik.

Teraz Wasza kolej :)

#trudnepytania
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@podredowana: Nie wspominałem nigdy, że mam fatalną pamięć i nie pamiętam nigdy urodziny etc, a kiedy są Święta nauczyłem się jakieś 3-4 lata temu dopiero?:D

I żaden ze mnie burżuj, bo to nie moje mieszkania, ja z nich tylko korzystam :P Tzn jedno jest rodziców, a drugie babci i to drugie kiedyś będzie moje, hihihi :3
  • Odpowiedz
@podredowana: Ale ona sama mi to powiedziała... :P Poza tym może się kiedyś do Kenii przeprowadzi po prostu... ^^

No jasne, dla mnie to skarb, rzadko z tego korzystam, ale teraz wszystko co ważne sobie zapisuję... :p Jeszcze przypomnienia na Wykopie by się przydały :D
  • Odpowiedz
@podredowana: Póki co już tam chyba 4-5 razy była i teraz na dwa miesiące się wybiera :P I chce tam firmę zakładać.

Ciesz się, że masz dobrą, ja mam fatalną i o ile uważam się za dość inteligentnego, o tyle szybko wszystkiego zapominam i ciężko mi się czegoś nauczyć na pamięć, np. wiersza, czy tak jak teraz zacząłem rosyjski i muszę cyrylicę ogarnąć...
  • Odpowiedz
@Luxik: Ej! Genialną masz babcię!

Z zapamiętywaniem wierszy itd też mam problem.. Ale z życiowymi sprawami do zapamiętania nie mam żadnego i pilnuję zawszę terminów :D Taki mały kalendarz ze mnie. Ale to pewnie dlatego, że lubię latać po urzędach, układać papiery itp :D
  • Odpowiedz
@podredowana: Wiem, bardzo spoko jest :P I ostatnio trawę paliła w Kenii :D

Matko, nienawidzę urzędów. W ogóle nie cierpię czekania, w korku, w kolejce, na wymianę opon i tak dalej, ech, nie jestem cierpliwy. Ale jak jest coś ważnego, to pamiętam, chociaż i tak nie ufam swojej pamięci i sobie wszystko zapisuję, tak na wszelki wypadek :D
  • Odpowiedz
@podredowana: JAK MOŻNA UWAŻAĆ, ŻE URZĘDY SĄ SPOKO? :P Ty w Polsce żyjesz, czy gdzieś indziej? Przecież polska biurokracja to tortura :D

Nie umiem korzystać z pw :D Więc jak umiesz to jakoś 'zacząć', to zacznij ^^
  • Odpowiedz