Wpis z mikrobloga

to amazfit z customową "tapetą"?


@BratProgramisty: tak, kosmonauta nawet się obraca xD

Najchętniej nosiłbyś Casio, ale szkoda rezygnować z funkcji smart?


@CptSpaulding: w zasadzie i tak korzystam z niego w większości jak ze zwykłego zegarka. Chociaż w sumie od jakiegoś czasu stale połączony z telefonem. Jakiegoś Casio bym pewnie kupił w podobnej cenie, ale wtedy miałbym tylko jedną tarczę, a tak to mogę sobie sporadycznie zmieniać ;)
nie rozumiem sensu noszenia smartwatcha w sytuacjach w których nie uprawiamy sportu.


@Wygryw_z_wyboru: taki sam sens jak używanie iPhone 13 pro max plus super tylko do dzwonienia. Można, ale trochę mija się z celem, skoro nie wykorzystuje się pełni możliwości ;)

jak to dokładnie model amazfita? Ja mam neo ale to trochę inna bajka. Ile czasu trzyma bateria?


@BratProgramisty: GTR pierwszej generacji. Bateria trzyma około miesiąca, zdarzało mi się nawet
@CptSpaulding: @Wygryw_z_wyboru: ja kiedys bylem przeciwnikiem "smartwatchy", ale odkad mam, to praktycznie jedyny zegarek jaki nosze na codzien. One nie sluza tylko podczas uprawiania sportu, ja bardzo sie przyzwyczailem do odczytywania na nim wiadomosci. Moj jest duzy i brzydki :p ale zadziwiajaco wygodny, a przedewszystkim wytrzymaly.

Za to smartwatch mojej zony ma normalne analogowe wskazowki i jest nawet ladny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BratProgramisty: Jedyne, czego mi w nim brakuje, to wibracji i wyświetlania na powiedomieniach przynajmniej nazwy aplikacji, z której przyszło. Poza tym sztos. Mały, lekki, wytrzymały, mierzy kroki.