Wpis z mikrobloga

Dom Wydawniczy Rebis na 12.04 zapowiada nowe wydanie książki Isaaca Asimowa Gwiazdy jak pył. Jest to pierwszy tom serii Imperium Galaktyczne. Twarda oprawa z obwolutą, cena ok. 30 zł.

Biron Farrill, naiwny student Uniwersytetu Ziemskiego, trafia w sam środek kosmicznej intrygi. Jego ojciec, powszechnie szanowany rządca Widemos z planety Nefelos, zostaje uwięziony i zamordowany, a nieznany sprawca podkłada bombę radiacyjną w pokoju Birona w akademiku. Czy te dwa wydarzenia się ze sobą wiążą? Dlaczego rządca musiał zginąć? Zrozpaczony i zdeterminowany Biron postanawia wszystko wyjaśnić. Opuszcza Ziemię i podróżuje w daleki kosmos, gdzie wpada w sieć szpiegowskich spisków i gdzie będzie musiał stawić czoło despotom z planety Tyrann. Stawką gry bowiem nie jest tylko życie Birona, ale wolność całej Galaktyki.


#ksiazki #czytajzwykopem #scifi #asimov

#nowosciksiazkowe
s.....w - Dom Wydawniczy Rebis na 12.04 zapowiada nowe wydanie książki Isaaca Asimowa...

źródło: comment_1648718046fmzFTs9ZMEjmOgBPQYomK3.jpg

Pobierz
  • 2
@smierdakow: Kurde pisałem do nich na ten temat już jak wydali kompletną Fundację. A to było z 10 lat temu. Mają #!$%@? refleks. Za wydanie Honor zawsze będę pamiętał o ich książkach, ale najpierw anulowali Niszczyciela, później Starfire więc przestałem im ufać. Poza tym wydali tylko krótkie zbiorcze wydanie o robotach: Ja Robot zupełnie pomijając dwutomowe epickie dzieło The Complete Book of Robots. Cała historia Fundacji zaczyna się właśnie od tego