Wpis z mikrobloga

Polska marka odzieżowa Big Star w serialu Przyjaciele

W odcinku "The One with the Breast Milk"(S02E02) Jennifer Aniston jako Rachel paraduje w jeansowych ogrodniczkach firmy Big Star czyli firmy z naszego podwórka. Epizod wyemitowany w 1995 roku.

#film #kino #polska #ogladajzwykopem #ciekawostki #ciekawostkifilmowe #polskiemotywyfilmowe #ciekawostki #seriale
PolskieMotywyFilmowe - Polska marka odzieżowa Big Star w serialu Przyjaciele

W odc...

źródło: comment_16487155379aZmir3MCbzCp9T34iBX4v.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xysz: na koszulki nie narzekam i pasek, ale 3 spodnie w kroku poszły wciągu miesiąca. Wybacz że jestem negatywnie nastawiony.
  • Odpowiedz
@guest: pytanie czy cos jest nie tak u nich w tym konkretnym sklepie czy dajesz tym spodniom wiekszy wycisk niz Rocco kobietom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xysz: też sądziłem że jestem specjalnym człowiekiem, kupiłem od razu dwie pary u konkurencji, Wranglery, zero problemów. także tego..
  • Odpowiedz
@Xysz: na koszulki nie narzekam i pasek, ale 3 spodnie w kroku poszły wciągu miesiąca. Wybacz że jestem negatywnie nastawiony.


@guest: Z ciekawości: nosisz coś w tylnich kieszeniach?
Ja zajeżdżaniem spodnie w 3-4 miesiące, bez względu na markę. I te tanie, i te bardzo drogie.
Zawsze przetarte w kroku.
Co się okazało? Noszenie portfela w tylnej kieszeni…. Od momentu gdy przestałem, sytuacja powtorzyla się tylko raz, po 2
Latach od
  • Odpowiedz