Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgrywajac_twardziela: a co w tym dziwnego? Nie chcesz dzieci bo chcesz się bawić/ żyć na całego dla siebie i to ma sens. A jak ktoś wyskakuje z jakimś filozoficznym #!$%@? to nic dziwnego, że patrzy na niego jak na debila
@01101010_01100001: Przede wszystkim musisz wybrać metodę. Osobiście nie zdecydowałem się na kanadyjską, bo nie blokują nasieniowodu po obu stronach, co może zmniejszać jej skuteczność, a to jest najważniejsze przy antykoncepcji. Dodatkowo bałem się problemów autoimmunologicznych związanych z niekontrolowanym wylewem plemników z "wolnego nasieniowodu". Sam robiłem u Siwika i nie mam żadnych negatywnych doświadczeń. Wręcz odwrotnie. Opinie negatywne były już wtedy kiedy ja robiłem zabieg, ale weź pod uwagę, że Siwik zoperował
@01101010_01100001: o placówce Ci nic nie powiem, ale miałem zabieg wazektomi w Katowicach przeprowadzony przez Dr. Siwika ponad 2 lata temu. Sam zabieg trwał max 20 minut w sympatycznej i spokojnej atmosferze.
Po zabiegu normalnie sam wracałem samochodem do domu, żadnych niepożądanych objawów. co najwyżej lekki ból jajek przez pare dni.