Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zachowania Kononowicza. Gdy był Suchodolski, który nic nie robił w domu, #!$%@?ł za nic Konona, wąchał, pił, żarł i nic więcej to Kononowicz nie gonił Ćpuna do roboty. A gdy pojawił się Geremek, który nic złego nie robi, nie wyzywa, a przez ten tydzień, gdzie mieszka na Szkolnej zrobił więcej, niż struś przez cały rok to Konon chce go wyrzucić. Jedyne racjonalne wytłumaczenie jakie nasuwa się mi to takie, że Major zapewniał opłacenie zakupów i rachunków i dlatego Knur chce go z powrotem. Ale to samo mógłby robić Aron. Gdyby zgasło światło to na pewno oplaciłby rachunki. Możliwy jest też wątek miłości homoseksualnej dla jego. Andrzej Geremek może nie jest zainteresowany Knurzymi zalotami i dlatego musi opuścić domek drewniany.
Jedno co wiem, to fakt, że im bardziej Major będzie chciał wyprowadzić się z Niemiec, tym mocniej Rudy będzie kręcił Kononem, żeby ten pozbył się Geremka i ulokował Strusia. Wystarczy jeden telefon Bestii z gór, w którym powie, że "Wojtek to przyjaciel twój, jak syn dla ciebie", Knurzysko zacznie kwiczeć i koło życia na Szkolnej zatoczy swój krąg.
W tym całym zamieszaniu szkoda mi jednak trochę Geremka. Sprawia wrażenie pracowitego, ogarniętego człowieka, który pewnie popełnił kilka błędów w życiu, ale wydaje się być postacią pozytywną.
Trzymajcie się
#kononowicz
  • 9
@LilJ00r: konon nie gonił majora do roboty, bo major mu się stawiał. Tylko tyle i aż tyle. Knur jest mocny w gębie tylko wobec osób, które sobie na to pozwolą. A sprawa z Geremkiem wygląda w ten sposób, ponieważ konon jest niezdolny do współżycia z kimkolwiek, zwłaszcza obecnie, kiedy choroba psychiczna się już tak rozwinęła. Dlatego chce go wyrzucić. A że jest w majorze zakochany to między wierszami już parę razy
@LilJ00r: Sprawa jest bardzo prosta, konon z majorem mieszkali razem 6 lat, razem pracowali na to co obecnie mają i się znają, konon wie że major ma lewe rączki do wszytkiego i się przyzwyczaił, a lokatorzy typu łosia czy geremka są specjalnie sprowadzani do pracy na posesji, więc stosowane są wobec nich inne standardy.