Wpis z mikrobloga

  • 0
Jakie słuchawki TWS za śmieszne pieniądze?
Rozważam:

1. edifier tws 1 pro - Wydaje mi się że grają za mało rozrywkowo jednak (na dole wrzucę test którym sie posługuję i może ktoś ma i jest w stanie się odnieść do rzeczywistych wrażeń).

2. soundpeats H1 - Podobno są dość duże, mam stosunkowo małe uszy, ale wydają się bardziej płaskie niż np. sony XM4 które są duże ale we wszystkie strony, H1 wydają się rozlewać po uchu ale są węższe?

3. soundpeats sonic (bardziej rozrywkowe brzmienie?) lub sonic pro (znowu podobno bardzo płaskie, tak bardzo jak TWS 1 pro?

Z tej trójki gdyby nie lęk przed rozmiarem chyba najchętniej brał bym H1.

Ale chętnie przyjmę jakieś inne propozycje, wymagania są takie żeby nie przepłacić (powiedzmy że poniżej 300pln to jest rozsądna cena), długo działały na baterii a muzyka która w nich poleci to od ciężkiej (deathcore/ mathcore/djent), przez RnR, shoegaze i inne czilowe dziwadła, po muzykę filmową i elektroniczną (techno/retrovawe/różne tłukące). Miło widzieć IP5 i wyżej.
Nie będę na nich grał, ale często oglądam filmy w podróży.

Film którym się posługiwałem jak chodzi o edifier i sonic: https://www.youtube.com/watch?v=ujhb9jWTrks

pytanie do #audio #sluchawki #tws i może #android ?

Dodatkowo jak ktoś jest z #krakow i ma któreś to chętnie przymierzę (ze swoimi gumkami oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) bo w sklepach nie ma szans żeby sprawdzić jak leżą/grają.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gilley: Wybacz zejście z tematu, ale skoro dużo podróżujesz, masz je mieć przez dłuższy czas na głowie, znasz swoje oczekiwania względem dźwięku, to nie rozważyłbyś może zwiększenia budżetu? Słuchawki kupujesz na lata i być może warto poczekać miesiąc/dwa i dozbierać na coś z wyższej półki?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@DOgi lubię gubić o zepsuć rzeczy, więcej uprawiam sportu i innych aktywności niż podróżuje, więc nie chce żeby bolało jak np zgubię.
Wydaje mi się też że są się w tych pieniądzach kupić coś sensownego, a nie potrzebuje wodotrysków.
Do tego nie słucham muzyki całymi dniami codziennie, ale jak już to są długie sesje.
Przez co wydaje mi się że dokładać budżet można wiecznie ale nie chcę popaść w tę pułapkę.
  • Odpowiedz
@Gilley: obecnie działają jeszcze krócej, za bardzo wystają co przeszkadza jak chce się założyć czapkę albo jak wieje wiatr. Co do brzmienia to tak naprawdę nigdy się nad tym nie skupiłem ale raczej mogę stwierdzić, że grają bezpiecznie z bliskimi wokalami. Znam na pewno słuchawki z większą ilością niskich tonów czy bardziej agresywną górą.
  • Odpowiedz