Wpis z mikrobloga

@Tumurochir: No cóż, jeśli serio chcą jechać z takim spinem to ja im życzę wszystkiego najlepszego, bo tego gunwa to nawet fanatyczny elektorat PiS nie kupi. Całe lata wąchania się z Orbanem po dupach chcą wymazać, no trzymajcie mnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tumurochir: niestety wszystko wskazuje na to, że prorosyjskie gówno wygra na Węgrzech i zacznie się wielki zwrot z powrotem, by budować "rozsądną ofertę" pod znakiem #!$%@? się z UE
  • Odpowiedz
bo tego gunwa to nawet fanatyczny elektorat PiS nie kupi


@mnik1: naiwny jesteś, twardy elektorat pis już od początku konfliktu twierdzi że to tusk z niemcami wywołali ta wojne, poza tym 99% z nich nawet nie wie kim jest orban, ani tym bardziej jakie ma on powiązania z kremlem (co to jest kreml też nie wiedzą)
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Wiesz, to co pompują PiSowskie media to nie do końca jest to samo w co wierzy PiSowski beton. Jak im przez 7 lat wciskano że Orban to jest klawy gościu i najlepszy kumpel Kaczora, to gdy im teraz Czarnecki powie że PiS z Orbanem nic wspólnego nie ma - nie kupią tego, nie od razu. Nawet najgłupszy, najbardziej medialnie izolowany beton PiS stwierdzi że coś tutaj nie gra.
  • Odpowiedz
@mnik1: jak wyżej imo zbyt naiwne myślenie.Tvpis juz wiele razy stosowało przeczaca sobie retoryke(czesto nawet w tym samym wydaniu wiadomości) i beton sie nie skapnal.Ten sam poziom wyparcia co u ruskich jak rodzina z bombardowanego miasta dzwoni a ci mowia ze to klamstwo bo w TV mowia inaczej.Beton pisowski lyknie wszystko bez popity.
  • Odpowiedz
@Tumurochir:

Hard to swallow pills:

- z owego sojuszu Orbana z PiSem to nikt nigdy owoców nie widział bo i z Węgrami wspólnych interesów praktycznie nie mamy

- Fidesz był częścią EPP do wcale nie tak dawna. Podobnie jak PO.

No, ale to pisowcy są zakłamani i kreują swoją własną rzeczywistość xD
  • Odpowiedz
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętajmy, że Fidesz, który wygrywał bijąc rekordy, tym razem ma z kim przegrać. Opozycja jest zjednoczona. Sojusz z Marie Le Pen dałby paliwo przeciwnikom Orbana. Sojusz z PiS byłby naturalny, bo Fidesz z Prawem i Sprawiedliwością współpracuje od lat – mówi portalowi DoRzeczy.pl Ryszard Czarnecki, eurodeputowany PiS.
  • Odpowiedz
@Tumurochir: No cóż, jeśli serio chcą jechać z takim spinem to ja im życzę wszystkiego najlepszego, bo tego gunwa to nawet fanatyczny elektorat PiS nie kupi. Całe lata wąchania się z Orbanem po dupach chcą wymazać, no trzymajcie mnie.


@mnik1: Mam złe wieści
  • Odpowiedz
tego gunwa to nawet fanatyczny elektorat PiS nie kupi


@mnik1: HAHAHAHAHAHA


Kupi i jeszcze zarzuci kolaborację z Orbanem Tuskowi XD
  • Odpowiedz
@mnik1: oczywiście ze kupi, nie doceniasz głupoty, zacietrzewienia i zwierzęcej nienawiści żelaznego elektoratu do wszystkich wrogów Parti. Prawdą u nich jest aktualnie to co TVP mówią, znam paru takich dziadziów
  • Odpowiedz