Wpis z mikrobloga

Player:

1. Pierwsza parka mega cringe, ziomek zapatrzony w siebie, lans na majatek szwagra jak Sebix od fryzjerki. Spotkanie na obiedzie z rodziną i wymagany elegancki ubiór? Wtf, mam nadzieję, ze pokazowka przed kamerami, inaczej mega sztywniacko. Poza tym nuda.

2. Na tagu sporo pocisków po Dorotce, część słuszna, ale wedlug mnie Piotrek zbyt mocno naskakuje i probuje sie przypodobac. Z tym billardem jak celowo przegrywal, zeby dac wygrac Dorotce wedlug mnie bylo mega #!$%@?ące, nie wytrzymalbym z takim czlowiekiem. Jaki sens gry jak ktos sie celowo podklada. Strasznie beciakowe.

3. Bardzo malo w odcinku, w sumie dalej nie wiele wiadomo, czekamy na dymy
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 4
  • Odpowiedz
2. Na tagu sporo pocisków po Dorotce, część słuszna, ale wedlug mnie Piotrek zbyt mocno naskakuje i probuje sie przypodobac. Z tym billardem jak celowo przegrywal, zeby dac wygrac Dorotce wedlug mnie bylo mega #!$%@?ące, nie wytrzymalbym z takim czlowiekiem. Jaki sens gry jak ktos sie celowo podklada. Strasznie beciakowe.


@Bebemos: wcześniej przypieprzała się do niego, że z nią wygrywa i próbowała zakłócać mu grę xD To w końcu dał
  • Odpowiedz
1. Pierwsza parka mega cringe, ziomek zapatrzony w siebie, lans na majatek szwagra jak Sebix od fryzjerki. Spotkanie na obiedzie z rodziną i wymagany elegancki ubiór?


@Bebemos:

Jeszcze siostra zaczęła ją przebierać żeby nie była przypadkiem zbyt mało elegancko ubrana xD.

Cyrk na kółkach. Kto ogarnięty to śmieje się do rozpuku z takich marnych pokazówek prostych ludzi
  • Odpowiedz
@Bebemos: Tak w ogóle to Kamil z rodzina zgrywają nie wiadomo kogo, ten dress code na (moim zdaniem wymyślone na poczekaniu żeby się wylansować w swietle kamer) urodziny tez z dupy xD ze Kamil niby wygladal elegancko w tej ciapkanej koszuli? XD
  • Odpowiedz