Wpis z mikrobloga

@MisPluszowyZWadaWymowy co za przypadek, że w porównaniu przeoczono taki maciupenki szczegół gier aaa day one :)

No i gamepass cały czas ma promocje darmowej konwersji z golda, jak ktoś chce płacić pełną cenę to jego wola ale realnie da się go mieć o wiele wiele taniej. No i kto kupuje sam gamepass jak można ultimate.

Także niezłe fikołki tu wjechały.
@MisPluszowyZWadaWymowy spierać to się można o wiele rzeczy. Chciałbym zobaczyć jak to będzie działać w praktyce i wtedy pogadamy. Jakie gry dokładnie będą dodawane, czy rzeczywiście po roku exy Sony tam trafią i na jak długo.

Pozatym cena, tylko nie oficjalna a normalna. Gamepass nie byłby tak atrakcyjny jakby miał kosztować tyle co w tej tabelce wypisałeś.

Microsoft sobie doskonale zdaje z tego sprawę dlatego utrzymuje aktywne promocje gdzie to można nabyć
@Zing: jako, fan gier sony mnie ich polityka jako firmy wkurza, ms i xboxa porzuciłem bo w czasach xbox 360 po premierze kinekcta porzucili praktycznie corowych graczy na rzecz gówno gier.
@MisPluszowyZWadaWymowy dobra rozumiem, że to szpileczki ale to jest tak na siłę porównywanie i fikołki.

Nikt nie kupuje samego gamepassa, kupuje się gamepassa ultimate w którym jest wszystko włącznie z EA Play i kosztuje on tyle co zwykły gold bo normalnie kupujesz golda i konwertujesz go do gamepass ultimate.

Można zakrzywiać rzeczywistość ale po co jak nawet to śmieszne nie jest.

Gamepass wychodzi poprostu narazie taniej i lepiej i w przyszłości Sony
@Medonix > gier aaa day one :) No w przypadku MS to umówmy się, te gry są zazwyczaj AA+ bo nie stoją na tej samej półce co AAA od Sony. Chyba, że zakładamy, że MS robi AAA, ale wtedy exy Sony klasyfikujemy jako AAAA ( )

Edit: i żeby nie było, to nie jest nawet przytyk, tylko stwierdzenie faktu (oczywiście subiektywne, bo jakże inaczej).
@greven tak tu się trochę zgodzę z tym co napisałeś, niektóre gry Sony w tym opisie zasługują na aaa+ ale no nie każda więc nie przesadzajmy.

Taka Forza horizon jest jednak bezkonkurencyjna więc ms też ma swoje momenty podczas gdy gt7 pozwolę sobie nie komentować.
@Medonix W samochodówkach nie siedzę, ale odniosę się tak - FH5 to zręcznościówka z confetti i maksymalnie casualowym modelem jazdy, zaś ostatnia iteracja to - poza tym, że to bardzo dobra gra w swojej kategorii - jest tez często opisywana jako reskin FH4 - akurat to nie zawsze wada, bo nie ma co naprawiać czegoś co dziala. GT7 to pół symulator, nastawiony na innego odbiorcę i poza ostatnimi spinami z ekonomia gry
@greven to ja siedzę trochę w samochodówkach i żeby nie było nie porównuje tych gier między sobą, poprostu Forza horizon 5 to dobra kontynuacja 4, może nie zmienili za wiele ale jest nowa mapa usprawnili to co działało w 4 dodali trochę ciekawych elementów. Może nie jakiś efekt wow ale ewolucja tego co było świetne.

Gt7 jest dla mnie porażka, o tym co jest spieprzone to mógłbym książkę pisać, łatwiej wymienić co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
No w przypadku MS to umówmy się, te gry są zazwyczaj AA+ bo nie stoją na tej samej półce co AAA od Sony.


@greven: nie wiem o których exach piszesz bo to w jakiej kondycji był Xbox kilka lat temu a w jakiej jest obecnie to dwie różne marki. Od czasu pierwszych dużych zakupów deweloperów jeszcze nie dostaliśmy żadnych gier bo te wciąż powstają co jest dobrym znakiem.
A w ostatnim