Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu szukałem wyścigów które nie będą za trudne, ale też nie będą totalnym arcade. Zależało mi na dużej ilości aut i zamkniętych torach. No i ważne żeby nie było tego ziomalskiego klimatu.

Kupiłem sobie EAPlay więc mogłem trochę tam wyścigów ograć.
NFSy nie mają zamkniętych torów, miasto w tych grach jest puste. Chociaż NFS Heat całkiem spoko, to na dłuższą metę szybko się znudziło i ten cały klimat też nie dla mnie.

Grid miał mieć wszystko czego szukam. Nie miał. Czegoś mi w tej grze brakowało. Może ten tryb kariery taki nieciekawy, może to ta cała otoczka która też taką odpustową clownfiestą zalatuje.

Dirt 5 to gra o której nic nie będę pisał, bo samo przywoływanie jej w myślach mnie już #!$%@?, szkoda że jakoś nie mogę zapomnieć tej traumy.

Niedawno udało mi się dorwać Project Cars 3. Opinie o grze w internecie raczej słabe, ale to dlatego, że dwie pierwsze części to były symulatory, a trójka już nim nie jest i to właśnie dzięki temu super się tam odnalazłem.
Sporo furek, sporo tras, zamknięte tory. Kariera jest krytykowana za to, że dużo grindu. Ja przez te kilka dni co pograłem to jakoś tego nie odczułem, nie brakowało mi kasy na nowe auta, więc podejrzewam, że coś zostało zmienione w kolejnych paczach i teraz jest tak jak być powinno.
No i najważniejsze, mam czyste wyścigi, bez tej wkurzającej otoczki, bez żenujących dialogów, bez baloników, sztucznych ogni, serpentyn. Fajna jest sztuczna inteligencja, ustawiłem sobie agresywną i te #!$%@? potrafią zepchnąć z toru. Na trasie jak są 32 auta to jest niezła rzeź czasem. Boty potrafią wypaść z toru, same między sobą też walczą i się wyprzedzają. Nie ma jazdy po sznurku i nie ma dawania fory mi graczowi, bo jak jestem drugi to ten pierwszy mnie nie przepuści na ostatniej prostej.
Polecam jeżeli dla kogoś GT7 jest jeszcze za drogie, to tu będzie miał chyba najbardziej zbliżoną grę i to całkiem w dobrych pieniądzach, bo ja za swoja wersję zapłaciłem 30zł.

Polecam

#ps4 #ps5 #xbox
Z.....r - Od jakiegoś czasu szukałem wyścigów które nie będą za trudne, ale też nie b...

źródło: comment_1648578642zNgjFolZWgJJ3xcqdf4BRu.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: spoko opis, myslalem ze tylko mnie #!$%@? ta festyniarska otoczka i bzdurne cut scenki, nie dam rady przez to w forze grac. powinienes sprobowac jeszcze driveclub, na singlu jest zajebistei ma mega przyjemny model jazdy jak dla mnie
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: moze byc ciezko bo jest tez wpol martwa w zasadzie - online nie dziala,nie mozna tez dokupic dlc (a szkoda bo pojezdzilbym motorami). mialem bodajze z ps+ ew z jakiegos taniego konta na necie, juz nie pamietam. tak czy inaczej to sa jak dla mnie najlepsze wizualnie wyscigi (autentycznie mimo uplywu lat wyglada imo lepiej niz forza bez tego komicznego festyniarstwa) w starym stylu - odpalasz event i jedziesz, a
  • Odpowiedz
@hekktik: Jeżeli też Cie drażni ten cały festynowy klimat to Project Cars 3 będzie jak znalazł. Jedyne do czego bym się przyczepił to wygląd tras, bo jak je pokazują przed wyścigiem to widać, że grafika nie należy do mocnych stron. W czasie jazdy już tego nie widać.
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: Kupiłem sobie project cars 3 przez twój wpis i rzeczywiście świetne wyścigi do grania na padzie. Gram od wczoraj i podoba mi się chyba nawet bardziej niż forza którą mam na pc ale wolę grać zazwyczaj na konsoli.
  • Odpowiedz