Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam czegoś na start jazda głownie asfalt + ścieżki rowerowe, niekoniecznie chce typową szosę ze względu na to, że może nie zawsze będę miał równą nawierzchnię i gdzieś trzeba będzie przelecieć jakimiś wybojami itp (Domyślnie planuje tylko dłuższe trasy jako forma treningu kondycyjnego i wytrzymałościowego). Dlatego rozglądałem się za czymś w stylu gravel. Wpadł mi w oko triban 520 i słyszałem, że w tej cenie nic lepszego( z założeniem, że zmienie opony na inne niż standardowe). Dodatkowo widziałem, że dość znośny jest Romet Aspre 1 lub 2. Co o tym sądzicie, co moglibyście polecić w tej półce cenowej? Jest coś godnego polecenia poza tymi dwoma modelami?

#rower #gravel #triban
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@makzy: za 4399 masz triban ltd winter, odebrałem w poniedziałek i zrobiłem ~50km. Jeździłem po lesie, krawężnikach i płytach chodnikowych. Wszędzie daje radę nawet na piachu w lesie i poprzecznych wałkach z piachu.
  • Odpowiedz
@makzy: byłem w podobnej sytuacji. Z tribanami jest ten problem, że nie są dostępne i cholera wie kiedy będą. Ja wolałem nie czekać i zdecydowałem się na aspre 1 - biorę pod uwagę, że jest tam claris etc, ale z drugiej strony jeśli bardziej się wkręcę to bez problemu będę mógł sobie to wszystko rozbudować. Nie powiem Ci jakie na razie mam wrażenia bo za mało jeździłem, ale według mnie lepiej
  • Odpowiedz