Wpis z mikrobloga

@Megasuper: Warto dodać jeszcze te rzeczy, które łączą:
-> sypnięcie marnym groszem emerytom tuż przed wyborami
-> nasz kraj ma tylko białe karty historii, zawsze był bezgrzeszny
-> jeśli podwyżki w budżetówce to największe dla resortów siłowych (wojsko, policja, SG)
-> jesteśmy ostoją cywilizacji i etyki a zachód czycha na naszą cnotę
-> lewaki, lewaki, wszędzie widzimy lewaków
-> święty sojusz państwa z kościołem
-> opozycja i przeciwnicy są nic nie
@Megasuper: Jeszcze dopisz, że wszędzie widzą faszystów. A nie, to nie to opcja lewicowa.
Dodaj kult Stalina i komunistów, znów nie ta opcja lewicowa.
No to dodaj wyroki wiezienia za poglądy niezgodne z linia partii. Kurdę, to znów ta fajnopolacka lewica!
Mistyfikacje telewizyjne - fotomontaże z Putinem, ostrzeliwanie pustych budynków, urodziny Hitlera, kur....! znów to ci Peowcy!
@Megasuper: co do trzymania za mordy przypomina mi się Australia z ich "armia tylko pomaga logistycznie" odnośnie obozów dla niezaszczepionych.
https://www.wykop.pl/link/6377841/australia-armia-bedzie-przewozic-zakazonych-do-obozow-kwarantanny/
tak więc zdradź mi kto obecnie nie lubi być "trzymanym za mordę" i jak z tym walczy, bo tak idiotyczny argument w sytuacji kiedy praktycznie każdy rząd usiłuje poszerzyć swoją władzę i wpływy sprawia że bardzo mnie ciekawi jak według ciebie wygląda rzeczywistość. I na podstawie czego kreujesz jej obraz,
@jestutaj: to nie tam próbowali zamrozić konta ludziom wpłacającym datki? A przynajmniej nie zamknęli im bodaj gofundme? Jak już to mamy kolejny dowód że rządy chcą kontrolować coraz więcej, nie wiem w sumie co się tam teraz dzieje, ale myślę że trzymanie za pysk nie osłabło, a jak ktoś się sprzeciwia to mu się hajs zabierze XD