Wpis z mikrobloga

  • 0
Cześć Mireczki, czy ktoś się orientuje gdzie najlepiej zaparkować pod Stadionem Śląskim, nie parkując na Stadionie Śląskim. A żeby w miare szybko sie wydostac z rejonu...
#chorzow #mecz #slask
  • 9
  • Odpowiedz
@fifpol: Kufland kościuszki Chorzów, płatny aks chorzów ale będzie #!$%@?. I tak zamykają ulice dookoła parku, wiec licz tak z pół godziny spaceru. Albo parking przy scc. Albo odezwij się na priv to dam Ci namiary na nasz osiedlowy ale ogólnodostępny parking z drugiej strony stadionu, spacerkiem przez park 10min ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biorąc pod uwagę to co się dzieje po meczach i koncertach to nie
  • Odpowiedz
@rmx2: tak se. Przy auchanie jest droga, idziecie wzdłuż niej przy oczyszczalni ścieków. Później pod górę wzdłuż ruchliwej ulicy. Ja bym wolała stanąć na Kuflandzie w Chorzowie, albo z drugiej strony Parku - okolice prokuratury, ul. Mazurskiej (Chorzów). tamtędy idziesz przez hałde i jesteś w parku. Moge dac lepsze instrukcje z pinezkami jeśli trzeba.
@Marekexp: śmierdzi od oczyszczalni, pod góre cała wojska polskiego + ruchliwa droga.. no nie wiem.
  • Odpowiedz
@Marekexp: śmierdzi od oczyszczalni, pod góre cała wojska polskiego + ruchliwa droga.. no nie wiem.


@jatylkozapytac: E tam, nic nie śmierdzi xd. A myślałem, żeby iść przez Tysiąclecie jak już - albo przez lasek przy Auchan, albo od strony Jana Pawła II(tam gdzie zjazd z osiedla na DTŚ)
  • Odpowiedz
@Marekexp: jak nie śmierdzi jak tam tak kur...i że ciężko wytrzymac przejeżdzając z otwartym oknem XD Przez Tysiąclecie zdecydowanie lepiej. I można sobie kukurydze pooglądac z daleka. Jednak majac doświadczenie z dziećmi znajomych wolałabym iśc przez park, wychodzi sie z hałdy koło tylnej bramy od Skansenu, to atrakcja sama w sobie, wychodzi się prosto na park, plac zabaw, jeziorko, potem tup tup wzdłuż Przystani i jeziorka i człowiek jest na miejscu.
  • Odpowiedz