Wpis z mikrobloga

Bardzo fajny odcinek, i oby takich więcej, no może poza epizodem z Wiktorią, która musi zawsze coś wyjaśnić
( ͡° ͜ʖ ͡°). Zabawa z kostką lodu, i twerking pokazały że można mieć dystans do siebie i życia, lecz niestety piekące doopsko i drama rozkręcona na fundamencie jednego krótkiego ujęcia, dla folołòw uwypukla ciemną stronę ludzkiej natury. Jedna i druga pokazała że są siebie warte i mogą zająć miejsce na tej samej grzędzie obok klauno.

#hotelparadise
  • 19
@Kakarot_Z: Mi się śmiać chciało z tego, że Eliza się tak nakręciła że jakby tam nagle wszyscy ją zaczęli okładać penisami to by tylko język wystawiła i młóciła nim na wszystkie strony no ja rozumiem mieć 19 lat i #!$%@?ć się ale serio aż taka rozpusta to trochę żenujące jakby Jay jej nie powstrzymał to serio ona by coś tam odwaliła czego byłoby jej bardziej wstyd.
@Rosalinea: Michał się też dobrze bawił a jak Jaya pocałował albo jak kibicował wszystkim ciągle robił takie „jaaaa o jaaa jaaaa” XD Ciekawie się to oglądało. Ja zrozumiałam, że ona nie chciała tylko z nim lecz kostka się rozpuściła a ona jeszcze nie xD Tzn ona chciała dalej wszystkich całować bo zwyczajnie się podnieciła i nie umiała przestać.
@Rosalinea: A co do ich rozmowy to Jay próbował jej wytłumaczyć, że jak się czeka to seks jest czymś specjalnym bo tu mogą nją wszyscy teraz przelecieć ale to wtedy nie będzie nic wyjątkowego jak taki wyczekany seks z miłości z jedną osobą no ale ujarzmić podnieconą 19-latkę gdzie hormony buzują było mu pewnie ciężko xD
@Rosalinea: No i fajnie mówił, chociaż w sumie ja na jego miejscu bym ją odpuściła bo ona jest zwyczajnie za młoda i jak widać musi się dziewczyna jeszcze wyszaleć, ona nie widzi w seksie z nim nic specjalnego ona po prostu chce zbliżenia z nim gdziekolwiek jakkolwiek bo hormony tak jej każą. Jakby tam był 19-letni chłopak na takiej imprezie to myślisz, że biedny by wytrzymał te wszystkie kostki lodu? XD
@Opportunist: Każdemu byłoby trudno wytrzymać, ja to rozumiem. (no może Milchad by dał radę) Ja JJ podziwiam za tą cierpliwość do Zmijki, obstawiam jednak, że oni są razem i mam też na to swoje wytłumaczenie i własną tezę, ale to zbyt złożone żeby o tym tu pisać. Myślę , że oni ze sobą pobędą i to dość długo, ale nie wróżę im wspólnej przyszłości.
@Opportunist: nie no, aż tak źle nie jest ptaka od ssaka jeszcze rozróżniam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Powodów jego powściągliwość może być wiele, a ja jako gatunek męski to szczerze za to go podziwiam, bo umówmy się że żmija z ciała jest bardzo "ciekawa" i jak się tak podaje na talerzu to ciężko byłoby nie ugryźć.
Zgadzam się z tym co napisałaś, że powinien sobie odpuścić temat
@Kakarot_Z: Jeżeli Jay w Elizie dostrzega coś więcej niż ciało to ja tu padnę na zawał XD Jeżeli tak to dostała od losu faceta, który ją szanuje i nie widzi w niej tylko wyglądu a ona i tak na siłę chce mu się oddać bo pewnie sama myśli, że nic lepszego nie ma classic