Wpis z mikrobloga

@naczarak: kek, a kiedy lewaki mówiły, że ordo szuris wraz z kremlem chcą nam wprowadzić NWO (Nowy wywiad operacyjny), to prawaki niczym owce nie wierzyły. Kto by się spodziewał, ze za tym stoją Kremlówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kto by się spodziewał, ze za tym stoją Kremlówki


@SirSherwood: nie wiem skąd taka satysfakcja biorąc pod uwagę, że za lewakami też stały Kremlówki. Ordo może miało nawet płacone mordo a wy się frajerzyliście Putinowi za friko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wpisynienawisci: piękne wyparcie XD akurat tutejsi „lewacy” czyli każdy kto nie głosuje na pis i konfederacje od zawsze byli krytycznie nastawieni do Putina czy Łukaszenki ogólnie do zamordystycznych reżimów ¯\_(ツ)_/¯ to mnie chyba najbardziej boli w wykopowym prawactwie, że jesteście tak #!$%@? głupi i kompletnie nie potraficie wyciągać wniosków/przyznać się do błedu
  • Odpowiedz
@wintar: I to jest to wielkie sprzedawanie sie Rosji? xD
Taki kraj jak Polska powinien być w stanie ogarnąć taki problem bez żadnego większego zmartwienia. Jeśli nasz kraj miałby upaść bo przyjęliśmy około 5 tyś ludzi, to źle to świadczy o stanie naszego państwa.

Sorka, że oczekuje od mojego państwa, żeby nie było słabym sowieckim konserwatystycznym okręgiem, a potężnym liberalnym kapitalistycznym państwem które przyjmuje imigrantów po to, żeby jeszcze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@wpisynienawisci: ja nie wiem czy prawaki tak straszyły wschodem, jedyne co widziałem o wschodzie z prawackich mediów to to, że wschód oferuje nam rozsądny konserwatyzm, putin stronk, zachod zgniły, a lukaszenko to wolność. Ktoś uszczypliwy mógłby powiedzieć, że prawacy szerzyli kremlowską propagandę

Twoja jest komunistyczna, na lodówce pewnie ci sami zbrodniarze co u Biedronia.

A on nie kolekcjonował magnesów na lodowke? Każdy chce widzieć to co chce widzieć, ale on
  • Odpowiedz
Jeśli nasz kraj miałby upaść bo przyjęliśmy około 5 tyś ludzi, to źle to świadczy o stanie naszego państwa.


@SirSherwood: To nie jest kwestia tego co może nasze państwo a tego czego chcą Polacy. Większość, w tym ja, nie ma problemu z przyjęciem 3 mln Ukraińców, ale nielegalnych imigrantów z Afryki i Azji nie chcemy. Politycy, którzy nie wezmą tego pod uwagę, przegrają wybory.
  • Odpowiedz
@wintar: Ale ja doskonale zdaje sobie sprawe jak działa nasz system demokratyczny. Co nie zmienia faktu, że politycy mogą na to mocno wpływać, szczególnie ci co kontrolują jedną z najważniejszych stacji telewizyjnych i rząd.

@zoladz__: Sorka, ja nie mówie po populistycznemu. Nie wiem czy jesteś nie rozumny, czy zwyczajnie ignorancki, ale gdybyśmy ich wpuścili, to by nie byli nielegalni xD Dwa, do magazynu i budowlanki nie potrzebujesz iq,
  • Odpowiedz