Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Patatka ale to kobiety mają walczyć o prawa mężczyzn? Nie rozumiem gdzie lezy problem. Organizuj manifestacje i jazda protestować, przecież nikt Ci nie zabrania. ¯\(ツ)/¯

@indeeed: tak, jakoś Czarzasty nie miał problemu zorganizować strajku kobiet
  • Odpowiedz
@Patatka: Obowiązkowa służba wojskowa jest obecnie zbytecznym tworem który masowo pożerałby kasę państwową. Lepiej nauczyć społeczeństwa patriotyzmu co niestety pisowcom nie wychodzi a potem namawiać na dołączenie do WOTu. Większa z tego użyteczność bojowa, mniej pieniędzy niżeli mieli by budować jednostki po całej Polsce i utrzymywać ludzi 2 lata.
  • Odpowiedz
@Patatka: przecież jedna z największych wrogów prawaków mówi o tym, że w tej kwestii kobiety mają zamknąć mordę bo ich to nie dotyczy. Tak drogie dzieci. Maja Staśko XD
Więc feministka w tym kraju robi więcej niż całe szwadrony męskich polityków
  • Odpowiedz
ale co to ma do tego co napisałem?


@oskar_oskarewicz: Pytasz się czy to tam gdzie aborcja jest traktowana jak środekantykoncepcyjny, ja nie wiem czy to tam zwłaszcza że porównywanie kalendarzyka małżeńskiego czy cienkiej warstwy tworzywa sztucznego do zabiegu medycznego wykonywanego pod opieką lekarza jest co najmniej nie na miejscu. Za to wiem gdzie więc wskazuje Ci gdzie.
  • Odpowiedz
Jedyne osoby które chcą poboru mężczyzn do wojska to konserwatyści, a nie feministki.

@Hrjk:
Wydaje ci się, u mnie największe feministki właśnie teraz #!$%@?ą teksty w stylu "jak lubicie przemoc, to teraz sobie jedżcie na wojnę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedyna feministka, która ma odmienne zdanie, to ta, co ma syna 10-letniego :)
  • Odpowiedz
  • 14
@27er też powtarzam to każdemu domorosłemu obrońcy cywilizacji. Tak jak każdemu konfiarzowi będę mówił "wolny rynek zweryfikował" ilekroć jego idol zostanie usunięty z portalu społecznościowego.

@ChrobryLubiBobry
@Naqrviam
@papaj_21_37 nie panowie. To jest zdanie wiekszosci liberałów. Obowiązkowa służba dla mężczyzn jest po prostu powiązana z patriarchalnym modelem społeczeństwa, tak jak masa innych rzeczy na które narzekają mężczyźni. Ale wolą #!$%@? w feministki za to że walczą o swoje prawa, bo ktoś im wbił
  • Odpowiedz
@Hrjk:

nie panowie. To jest zdanie wiekszosci liberałów.


Tak, dlatego Platforma chce wprowadzić jakieś miesięczne, przymusowe 'szkolenia' wojskowe tylko dla mężczyzn, a dla kobiet tylko jak zechcą. Pisowskie miernoty już pod tym względem są lepsi od was, bo nie przymuszają (póki co przynajmniej).

Zresztą to śmieszne, że ciągle wklejacie tylko ten jeden screen ze Staśko. Wiadomo, że to jeden z nielicznych takich przypadków, a 90%+ feministek ma inne zdanie.
  • Odpowiedz
@Hrjk: nie są zasadne, ja to wiem, że patriarchat powoduje taki a nie inny stan rzeczy, ale to jest takie błędne koło, że wyjście z niego zajmie nam milion lat a uważać przy tym trzeba na to by się role nie odwróciły, do czego zmierzają feministki żądając przywilejów a nie praw.
  • Odpowiedz