Wpis z mikrobloga

i fajnie jak pasek dobrze widać według mnie


@bauwanzgowna: W modzie męskiej zgodnie ze sztuką dodatki mają być subtelne bo są dodatkami. Pasek ma być dopasowany ale ma być skromny. To samo zegarek czy spinki do mankietów. W męskiej modzie dodatki mają być wysokiej jakości ale mają być dodatkiem a nie grać pierwsze skrzypce. Jeśli grają pierwsze skrzypce bo klamra paska wywalona lub busola wielkoości okrętowej to jest to cygaństwo a
@bauwanzgowna: kiedys tshirt to byla podkoszulka ktora sie wciagalo w spodnie. Potem spopularyzowano zeby chodzic tylko w niej bez warstwy wierzchniej a na koncu przestano ja wciagac.
Moda jest tak plynna ze cokolwiek zalozysz i jakkolwwiek to bedziesz nosic to zawsze sie ktos o cos moze #!$%@?.
Dodatkowo dzisiaj cos bedziw wiesniackie a za chwile ktos wypromuja to samo i stanie sie modne i pozadane.. Najwazniejsze zebys ty sie z tym
@bauwanzgowna: ok źle przeczytałem, wydaje mi się że biała koszulka w jeansach wygląda lepiej niż czarna, ale i tak (o ile jest gładka) nie uznałbym za coś dziwnego czy źle wyglądającego, niektórzy chodzą w częściowo włożonej koszulce co czasem wygląda ciekawie ale czasem śmiesznie xd