Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: ja chyba mam tą popularniejszą zerówkę. Nigdy nie rozumiałem egzaltowania się rzadkością swojej krwi. Nie wiem czym tu się chwalić, skoro najmniejsze są szanse przeżycia. xd
  • Odpowiedz
@Borealny: nie ma czym. O wiele bardziej bym wolała 0 Rh+. Jak całkowicie wydobrzeję po operacji to pójdę oddać po raz pierwszy. Kiedyś myślałam że mam właśnie tą 0 Rh+ i nie oddawałam, bo stwierdziłam że jej zawsze dużo mają a myślałam tak przez dzbana który w mojej książeczce zdrowia wpisał grupę krwi mojej matki nie tam gdzie trzeba. Ale to było 30 lat temu więc nic nie zrobię. Teraz
  • Odpowiedz
@Borealny: bez kitu. A najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że moi rodzice oboje mają Rh+, ale na pewno jestem ich córką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka kombinacja zrobiła się prawdopodobnie przez to, że mój tato ma AB RhDd+ i to małe d spowodowało że mam Rh-.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: ja chyba mam tą popularniejszą zerówkę. Nigdy nie rozumiałem egzaltowania się rzadkością swojej krwi. Nie wiem czym tu się chwalić, skoro najmniejsze są szanse przeżycia. xd


@Borealny: Akurat Ty tutaj masz najmniejsze szanse przeżycia bo możesz dostać krew tylko od 0. Najrzadsze AB ma największe szanse przeżycia bo to uniwersalny biorca czyli może dostać krew od każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sandrinia: pamiętam jak w szpitalu pielęgniarka próbowała mi wmówić, że to niemozliwe, że mam 0, skoro moja mama ma A. Strach było iść pod narkozę z takim personelem :|
  • Odpowiedz
@Sandrinia

A najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że moi rodzice oboje mają Rh+, ale na pewno jestem ich córką ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Napewno to będzie jak testy DNA na ojcostwo zrobisz( ͡º ͜ʖ͡º) akurat mam podobną sytuację i nabieram podejrzeń, że jednak jestem z nieprawego łoża( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kiszczak: jestem do obojga rodziców zbyt podobna ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego stopnia że jak z kuzynem (syn brata taty) rówieśnikiem jeździłam jako dzieciak i nastolatka na wakacje, to ludzie pytali się czy my jesteśmy bliźniakami xd
  • Odpowiedz