Wpis z mikrobloga

Macie jakąś przenikliwą ale nie za ciężką książkę do polecenia? Mam bon do empiku na 50zł, ważny jeszcze miesiąc. Chciałem kupić "Odwaga bycia nielubianym", bo tytuł mnie zaciekawił, ale widziałem różne opinie. Może polecicie coś innego, tak żebym miał coś w zapasie albo jakbym zmienił zdanie?
#ksiazki #czytajzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
@Borealny z takich około psychologicznych to w polecanych się przewijają na przykład Pułapki myślenia, Wywieranie wpływu na ludzi, Factfullness

Pierwsza najcięższa, ale najbardziej wartościowa się wydaje

Nie czytałem żadnej z nich, więc umywam ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
coś co pozwoli spojrzeć na świat z innej strony i odświeży umysł


@Borealny: zbiory felietonów j.clarksona może, jakoś przed świętami bożego narodzenia wydają kolejny tom przetłumaczony na polski ale w empikach to w zasadzie cały rok to leży po sklepach, dobrze się czyta zwłaszcza jeśli mniej więcej ogarniasz co się działo na świecie
a z obrazka to miałem na początku na myśli ale później dojrzałem że jeszcze drugi komentarz napisałeś
Pangia - > coś co pozwoli spojrzeć na świat z innej strony i odświeży umysł

@Borea...

źródło: comment_164847005989NdeKGiVWdJF98AxMdfWL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Borealny: no to np. Guy Deutscher - Through the language glass. Odświeżające, ciekawe spojrzenie na lingwistykę. Taki Hawking czy Tyson, ale nie o astrofizyce, a o języku. Z tego co widzę na stronie empik ma ją za 59 zł.
  • Odpowiedz