Wpis z mikrobloga

W motoryzacji panuje obecnie bardzo dziwny trend na ostre i agresywne kształty. Wszystkie auta wyglądają tak samo. Do tego w środku pełno paneli dotykowych które wyglądają bardzo przeciętnie. Czy ktoś podziela moją opinię?
#samochody #motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LubieGroszek: Mercedes robi coraz większe mydelniczki (EQS), niektóre inne marki też idą w krągłości. Jak pomyślę to tylko BMW robi dziwny szajs z ostrymi kształtami ale to czyni ich w pewnym stopniu wyjątkowym. A panele są fajne, oczywiście o ile są w dobrej jakości. W mercedesie są super i w BMW iX też. A jeśli chodzi o cyfrowe zegary to też potrafią być ładne jak np. w Porsche czy LR.
  • Odpowiedz