Wpis z mikrobloga

Możesz podać przykłady? Poza tym z wojną.


@7160: Wyspa węży, czy choćby antyszczepionkowe brednie z ostatnich lat, które się zawsze na tym opierały?

Gdzie tak napisałem?


@7160: Teraz się wykręcać będziesz? Dwa posty wyżej to było xD

A przykłady PiSu i PO dotyczyły właśnie tego - że oni też mówią o swoich przewidywaniach i często okazują się nietrafione.


A ok, nie zrozumiałeś. No to tłumaczę: whataboutism to wtedy, gdy na
eraz się wykręcać będziesz? Dwa posty wyżej to było xD

A przykłady PiSu i PO dotyczyły właśnie tego - że oni też mówią o swoich przewidywaniach i często okazują się nietrafione.


@aegispolis: ALe gdzie napisałem, że pisanie o przewidywaniach jest złe???

Nie rozumiesz tekstu pisanego? Ja twierdzę, że należy pisac i myśleć o przewidywaniach a nie tylko na dwa dni naprzód.

choćby antyszczepionkowe brednie z ostatnich lat,


@aegispolis: Że szczepionkna
ALe gdzie napisałem, że pisanie o przewidywaniach jest złe???


@7160: Nigdzie, przecież ja o coś przeciwnego właśnie się ciebie czepiam cały czas. Właśnie ci tłumaczę, że zgadywanie różnych rezultatów jest kłamstwem, nawet wtedy, gdy niektóre z nich się sprawdzą.

Nie rozumiesz tekstu pisanego?


No i kto to mówi xD

Że szczepionkna nie działa, że nie jest przebadana, że nie powinna być obowiązkowa? Gdzie tu bzdury?


Właśnie trzy bzdury wymieniłeś.

Pisanie o
zgadywanie różnych rezultatów jest kłamstwem, nawet wtedy, gdy niektóre z nich się sprawdzą.


@aegispolis: Że co???

Kłamstwem jest podanie nieprawdziwych informacji. Jeśli się okażą prawdziwe jest to prawdą.

e trzy bzdury wymieniłeś.


@aegispolis: xD

e nie ważne, czy to prawda,


@aegispolis: xD

, które dawno były dementowane.


@aegispolis: No zobaczymy - jak nie ma przypadków wykwaterowywania Polaków to przyznam ci rację.

szkoła propagandy jeszcze


@aegispolis: Szkołą propagandy
@bolecrolec: No to przyznaj, bo nie ma takich przypadków.

Chociaż taką 18-letnia Ukrainkę to bym chętnie.

Widzisz - podwójne kłamstwo napisałeś.

Sory - potrójne, bo nie chodzą takie plotki.
@7160: ty serio jestes niedorozwinięty xd co jest najlepszy ne widzisz tam żadnych bzdur

Kobiety zarabiają tyle samo - porównaj programistę 15k ze sprzątaczką 1,5k


Nie, wystraczy zobaczyć analizy

Ludzie nie lubią Murzynów bo są agresywni - stwórz wrażenie, że nie lubią ich z powodu koloru skóry!


Tak, kazdy murzyn jest agresywny, a Polacy to złodzieje i gwałcą Ukrainki

Polacy nie chcą byc obywatelami II kategorii


Tak, płacenie za komunikacje miejską
a Polacy to złodzieje i gwałcą Ukrainki


@Rejetn: bzdury. polacy kradna mniej. poki co jest jeden podejezany.

płacenie za komunikacje miejską robi z cie


@Rejetn: typowy dzban - 3 mln ukraincow nie wplynie w zaden negatywny sposób ani na służbę zdrowia ani na nic? No debil.

ale szczególy podam późnie


@Rejetn: Juz jest później - no dawaj. Co za dekiel...

Popatrz na te swoje analizy - Murzyni kilkadziesiąt razy
@7160:

Juz jest później - no dawaj.


Warzecha podał szczegóły matołku? Przeciez juz jest później xd co za dekiel

typowy dzban - 3 mln ukraincow nie wplynie w zaden negatywny sposób ani na służbę zdrowia ani na nic? No debil.


A co to zmienia w sprawie obywatela II kategorii? XD tez ci mogą zbombardować dom i staniesz się obywatelem I kategorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bzdury. polacy
podał szczegóły matołku


@Rejetn: Jeśli nie poda - wówczas można o kompromitacji.
Ja myślę, że jednak takie przypuszczenia się potwierdzą.

staniesz się obywatelem I kategorii ( ͡


@Rejetn: Aleś ty naiwny - myślisz, ze Niemcy cię przyjma do swojego domu, dadzą darmowe przejazdy, zapłacą ci więcej niż Niemcowi? O święta naiwności!!!

Co najwyżej dostaniesz łóżko polowe w obozie dla uchodźców, gdzię cię będą Murzyni dupczyć. W pracy co najwyżej będziesz
@7160: ja wiem, że żyjesz w jakimś urojonym prawackim świecie

Eh osiołku osiołku. CO ma USA i drabiny do przestępczości Murzynów urodzonych np w Szwecji


Ehh osiołku xd ty naprawdę nie potrafisz zrozumieć rzeczy, które wymieniłem wyżej, tym zdaniem tylko potwierdzasz swój prosty i nieskażony myślą intelekt xd

Już nie te czasy. Dziś tam się Murzynów boją a nie POlaków.


Tak było xddddd a szwecja upadła 20 lat temu

Aleś ty
szwecja upada


@Rejetn: od 20 lat

olkow bierze socjal


@Rejetn: Ich na to stać. Wykalkulowali, że opłaca im sie przyjmować pracowników do szparagów a innym płacić socjal.

Polski nie stać na socjal (wyższy niz w Niemczech).

rozumieć rzeczy,


@Rejetn: To wytłumacz jak KKK wpływa na przestępczość Afroamerykanina urodzonego w Szwecji, którego rodzice przyjechali z Kamerunu i nigdy w USA nie byli.