Wpis z mikrobloga

#oscary #oscary2022 #heheszki #willsmith
Szczęścia w tym tyle że dwóch czarnych dało sobie po ryju bo wyobrażacie sobie gdyby tam jakiś nie wiem, John Krasinski podszedł i dał plaskacza Rockowi? BLM v2 i wszyscy na dwa kolana xD
Żart spoko a płaczki dupa cicho, takie płatki śniegu że za rok będzie się można śmiać tylko według specjalnej listy, Don Rickles się w grobie turla.
Pobierz Krs90 - #oscary #oscary2022 #heheszki #willsmith
Szczęścia w tym tyle że dwóch czarn...
źródło: comment_1648457949WLJ3woxPEENPgvFp8N2rEK.jpg
  • 9
@Rey5225: No to ja nie rozumiem o co te fochy. Tym bardziej, że gdzieś czytałam, że ona tego nie ukrywa i jest z tym pogodzona, sama ogoliła głowę i mówi o tym w swoich sm. Wielkie dramy bo komik zażartował¯\_(ツ)_/¯
@Rey5225
@ojMircyMircy
@SaperX
@cerbera ...ustawka podobno ale wypada zwrócić uwagę na reakcje...tej jego żony jego i komika od koniec...plus całe to dziwne wykrzykiwanie jak już usiadł...i chyba jednak było słychać plaskacza...aż się wierzyć nie chce ze willowi tak ,,odbiło,, na stare lata....dziwne to.
@nudziarz123: a no dziwne...zwłaszcza, że tą jego żonę to może bolcować każdy kto jej się spodoba a Will się na to godzi. Może mu nerwy puściły bo dużo mocniejsze żarty chodzą na jej i jego temat?