Wpis z mikrobloga

Ale czemu się do niego wszyscy #!$%@?ą? Kompletnie nie kumam. Mało jest ludzi, którzy potrafią utrzymać związek po zdradzie którejś ze stron?


@zenitram: Zrobił z siebie pośmiewisko ostre, jego żona w jakimś show przy nim zaczęła opowiadać o swojej zdradzie i przeramowała to jako proces leczenia xD Smith siedział jak grzeczny chłopiec.
  • Odpowiedz
@LateNever: No dobrze, ale co w związku z tym? Ludzie, żyją w otwartych związkach, mają żony, mężów i ruchają kogo chcą i co z tego? Czy to upoważnia typa, do naśmiewania się z choroby jakiejś osoby? Albo zabrania gościowi bronić swojego imienia?
  • Odpowiedz
@zenitram: Co w tym wyjątkowego? Obejrzyj sobie nagranie. Może poziom w jaki jego żona go nie szanuje i wszystko wyciągnęła na światło dzienne i jeszcze przy swoim mężu? xD

Poziom bezczelności jej jest tak dużo że aż trudno było mi uwierzyć w co widzę.
  • Odpowiedz
@zenitram: Widzisz nawet normicy kręcą z niego i jego żony bekę. Nawet jak jesteś zbluepillowany to ludzie mają jeszcze jakiś poziom godności i próg żenady. To co ona mówiła było obrzydliwe i żenujące. Dorosła kobieta a taka suka xD
  • Odpowiedz
@zenitram: Ona nie uważała zdrady za coś złego. Obejrzyj sobie te nagranie. Dla niej zdrada to był proces odnajdywania siebie. Według jej narracji will nie miał jej czego wybaczać.

Z resztą dlatego ona o tym tak dumnie gadała w TV. Zero skruchy czy liczenia się z uczuciami willa xD

Wszyscy mają z Willa polewę i się nie dziwię. Ja byłem po prostu zaskoczony, że ktoś może być aż tak bezczelny. Zwłaszcza
  • Odpowiedz
@LateNever: Nikogo nie tłumaczę typie, komentowałem tutaj sytuację gdzie na gali prowadzący się śmieje z chorej kobiety że ma łysą głowę, a jej mąż #!$%@?ł mu lepę. A ty mi tu dramaty celebrytów rozpisujesz. Idź poczytaj Pudelka albo inne ścierwo, na pewno coś ciekawego dla ciebie napisali.
  • Odpowiedz