Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krykoz: takie argumentowanie jak Twoje też jest z dupy. Wiadomo ze chodzi o zasady, które dla stada są wazniejsze od logiki. Dlatego stado Cię próbuje temperować jak się nie trzymasz zasad. Nikt nie Twierdzi, że wczoraj wirus był groźny, lecz twierdzą że powinieneś zgodnie z prawem nosić maskę. Tak, idiotyczne, ale w inny sposób niż Ty to widzisz.
@Ld93: nie prawda, w Warszawie ludzie sapali do siebie. Jakiś gościu nawet mi kazał założyć maskę:) Dostał odpowiedź: "Nie założę i co mi zrobisz", spuścił głowę, marudził pod nosem i sobie poszedł.
Wczoraj wirus bardzo groźny, dzisiaj nie istnieje.


@krykoz: racja, powinni wprowadzić obowiązek noszenia maseczek tylko przez określoną ilość godzin dziennie - przykładowo podczas górek powinno się nosić maseczkę przez 100% czasu spędzonego w sklepach, a w ostatnim tygodniu, kiedy nie ma prawie zakażeń, no to powinno być może przez 10% czasu? Tylko weź tu chłopie zaplanuj ile czasu spędzisz w sklepie - jeśli około 10 minut, no to trzeba by nosić
@markhausen
@PonuryKosiarz
@Turbonekro
Taaa u nas i kultura noszenia masek jak jest się chorym.
Nasz kraj jest najgorszym krajem w Europie jeśli chodzi o jakość powietrza i nikogo (poza sobą) nie widzę by nosił maskę antysmogowa (czasem w Krakowie też widzę) i co. Niestety ludzie raz że się nie interesują a dwa jak już wiedzą to mają #!$%@?. Ludzie chcą niby zmian na lepsze idąc na wybory a sami sobie srają w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Wczoraj wirus bardzo groźny, dzisiaj nie istnieje.


@krykoz: wczoraj na covida tylko 180 osób umarło więc zagrożenie jest bardzo niskie

@Pawel993: Z czego 15 faktycznie na covid, a pozostałe 165 z pozytywnym wynikiem testu. Przyczyna zgonu: zawał, wypadek, cokolwiek. Ale #!$%@?, policzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z czego 15 faktycznie na covid, a pozostałe 165 z pozytywnym wynikiem testu. Przyczyna zgonu: zawał, wypadek, cokolwiek. Ale #!$%@?, policzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel: tak wiekszosc ludzi ma, cukrzyce, nadcisnienie i inne choroby wiec te osoby beda umierac na covid nawet jak go odwołąją
„Tępe stworzenia” mocne słowa od kogoś kto nawet matury nie zdał


@EWRNB: matura jest dla posłusznych owieczek, które są wytresowane do myślenia według klucza ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego geniusze nie potrafią jej zdać, bo używają mózgu, a nie tresury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krykoz Strasznie głupi sposób myślenia. To tak jakby od poniedziałku zmieniono limity prędkości na jakiejś drodze i jakiś cymbał napisał coś takiego

trochę to zabawne, jeszcze wczorajszej 50km/h i sapy, że ktoś jedzie szybciej. A teraz ci sami jeżdżą 100km/h, co za tępe stworzenia. Wczoraj prędkość bardzo niebezpieczna, a dzisiaj nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wczoraj wirus bardzo groźny, dzisiaj nie istnieje.


@krykoz: racja, powinni wprowadzić obowiązek noszenia maseczek tylko przez określoną ilość godzin dziennie - przykładowo podczas górek powinno się nosić maseczkę przez 100% czasu spędzonego w sklepach, a w ostatnim tygodniu, kiedy nie ma prawie zakażeń, no to powinno być może przez 10% czasu? Tylko weź tu chłopie zaplanuj ile czasu spędzisz w sklepie - jeśli około 10 minut, no to trzeba by nosić
@GrochenMochen: Ją chodziłem po Krakowie w masce smogowej zanim to było modne, już z 6 lat temu :)
Mentalności nie zmienisz, często się patrzyli jak na kosmitę, a teraz przy takim syfie jak będzie w mieście, jak założę, to będę od covidioty wyzywany.
Zresztą w Dudzie to mam :)
@krykoz: Ale większość ludzi nie dorabia do tego żadnej ideologii. Jest przepis to go przestrzegają, nawet jak jest głupi. Nie każdy lubi się szarpać z jakimiś świrami zwracającymi uwagę, albo latać po sądach w przypadku mandatu. Tak samo jak wiele osób nie przejdzie na czerwonym w środku nocy, chociaż nic nie jedzie. Albo segregować śmieci w bloku, mimo że mu się nie chce i w sumie nikt go za rękę nie
Trochę to zabawne, jeszcze wczoraj maska na mordzie i sapy, że ktoś nie ma maski jadąc autobusem. A teraz ci sami są sami bez masek, co za tępe stworzenia. Wczoraj wirus bardzo groźny, dzisiaj nie istnieje.


@krykoz: jestem ciekawy w jakiej wersji nie sapałbyś się? Pewnie jakby w ogóle nie używano maseczek? Tylko powiedz z jakiej racji? Skuteczność jest udowodniona

Tak samo jak na początku ludzie myśleli, że osoba bez maski
@krykoz: #!$%@?ąc od samego tematu maseczek o którym można dyskutować to tak samo można napisać o jakimkolwiek prawie i regulacji. Sam zobacz:
Trochę to zabawne, jeszcze wczoraj nie byłem pełnoletni, a dzisiaj już jestem.
Co za bezsens laska wczoraj skończyła 16 lat, jakbym ją ruchał w sobotę to bym został przestępcą, a dzisiaj muszę już tylko o gumie pamiętać.
Co za idiotyzm, jechałem 60 w zabudowanym i dostałem mandat, jakbym jechał