Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cuzjestjakjest: ależ to demo Aquanox wtedy robiło wrażenie grafiką (ʘʘ) Teraz to wygląda gorzej niż gry na smarfona, ale wtedy to była najładniejsza gra xD

@Zgrywajac_twardziela: pamiętam tapety z tej gry. Zawsze mnie zastanawiało czy rzeczywiście taka ładna jest ta gra, ale nikt u mnie tego nie miał. Na jakimś steam sale kupiłem za grosze i byłem zwiedziony. Gameplay strasznie drewniany jak na obecne czasy. Grafika
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: A widzisz to chyba kwestia tego, że w tego Unreala grałeś za dzieciaka. Ja od Unreala ogrywanego kilkanaście lat po premierze się całkiem odbiłem, mimo, że większość starszych FPSów ograłem z przyjemnością, no ale tamte były nieco nowsze i ogrywałem je za dzieciaka to jednak pewnie nostalgia robi swoje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cuzjestjakjest: Kupiłem ten numer Clicka z Carmageddonem nie mając kompa bo były tam naklejki z pokemonami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Płytka sobie leżała jakiś czas zanim komp się pojawił w domu XD
  • Odpowiedz
@cuzjestjakjest: Ojciec przywiózł pirata z Krakowa, czyli możliwe że to było w roku wydania. Carmageddon na karcie z pamięcią 0,5MB klatkował, ale się przeszło. Też mam z Clicka i gdzieś mi wcięło, razem z 1CD Citizen Kabuto... Dzisiaj czuję że przetrzepię strych w poszukiwaniach.
  • Odpowiedz
@Wormditt: Tylko to co widać, generalnie to była straszna bieda bo w pudełku była tylko płyta w foliowej kopercie i instrukcja. Wziąłem swoje etui na CD i wydrukowałem do niego okładkę.
  • Odpowiedz
@cuzjestjakjest: Czy jesteś gotów na wyzwanie dla swojego mózgu? Przedstawiamy grę Brain Show - rozrywkę dla całej rodziny, która pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i zabawnie spędzić czas! Podobnie jak w grach takich jak "Buzz!" czy "Wiedza to potęga", Brain Show polega na odpowiadaniu na pytania z różnych dziedzin, od historii po nauki przyrodnicze. Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają, zapisując się na listę oczekujących już teraz! Zapisz się już teraz
  • Odpowiedz