Wpis z mikrobloga

Mały powiew świeżości na tagu i odpoczynku od Omegi… Cartier Santos Large two tone. W zestawie dostałem jeszcze skórzany brązowy pasek i upust na ciemny niebieski z krokodylej skory (pasuje do wskazówek i syntetycznego szafiru). Sam zegarek oferuje beznarzedziowa wymianę bransolety na pasek jak i wyciąganie pojedynczych ogniw. Z ciekawostek to to, ze stal tutaj użyta, w przeciwieństwie do całych stalowych jest stala używana medycznie, twardsza a sam kolor bardziej kremowy. Sam Santos to pierwszy męski zegarek noszony na nadgarstku, stworzony dla pilota a szafir miał symbolizować nadzieje i powodzenie, co było szczególnie potrzebne gdy awiacja jeszcze raczkowała. Jako dodatkowy prezent dostałem długopis Mont Blanc z wygrawerowanymi inicjałami. Miło odmiana, Rolexy zazwyczaj przychodzą ‚nagie’. Zakupy robiłem popijając szampana, co jest szczególnie pomocne po ciężkiej, sobotniej nocy :) #zegarki #zegarkiboners #watchboners #cartier
chwil0wyl0gin - Mały powiew świeżości na tagu i odpoczynku od Omegi… Cartier Santos L...

źródło: comment_1648392112WJPFbvNskvxIFIGzvfLiSV.jpg

Pobierz
  • 23