Wpis z mikrobloga

Skąd taka popularność pływania kraulem na polskich basenach?

Przecież 80% tych osób to tak kaleczy, że nie wiem gdzie się uczyła

Ręce nisko jakby pływali pieskiem, a nogami tak wierzgają i chlapią, że na całym basenie słychać

Dlaczego ludzie po prostu nie popłyną żabką, która jest 100% prostsza? To jakieś kwestie honoru, że żabka jest dla "#!$%@?", a ja jestem sportofcem i będę na siłę kaleczył kraula?

#plywanie #basen
Radek41 - Skąd taka popularność pływania kraulem na polskich basenach?

Przecież 80...

źródło: comment_1648383158aP935454HgydSSDLsOMCZ9.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Radek41: I najczęściej trzeba przed takim "kraulowcem sportowcem" uciekać w bok, bo tak #!$%@? tymi łapami a nie patrzy w ogóle czy na kogoś zaraz nie wpłynie.
  • Odpowiedz
@saviola7:

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie:

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz:

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radek41: już widzę niszę xD otwórz basen gdzie będzie nakaz plywania żabką. A kaleczą bo nikt im nigdy nie pokazał jak się pływa. Raz byłem na basenie z gościem co nie wiedział kiedy oddychać i nogami szurał po dnie
  • Odpowiedz
@Radek41: Kraul jest szybszy, żabka jest chyba trudniejsza dla amatora, żeby szybko plywać. Do tego teraz ludzie są jacyś niepełnosprawni i mogą mieć problemy z kolanami przy kopnieciu w "żabce". No i może ostatnia kwestia co, tej "zabki", że w zależności od stroju (kroju, zużycia itp) może być coś widać między nogami. Chociaż z reguly amatorzy raczej nie kopią poprawnie w tym stylu, więc raczej slabo trafiony argument.
  • Odpowiedz