Wpis z mikrobloga

Czy przegryw przed 40stką może z pełnoletnią nastolatką randkować? Przegryw nigdy nie miał dziewczyny. Jak sobie poradzi z jej rodzicami i co zrobi nastolatka gdy dowie się, że ma doczynienia z podstarzałym przegrywem? Tyle pytań chodzi po głowie przegrywa.
#przegryw
  • 24
  • Odpowiedz
@orionwaw: #!$%@? z hajsem, to jest 20 lat różnicy laska mogłaby być twoja córką i nie dogadacie się na wielu płaszczyznach. Mój Braciak przerabiał dwa razy jako 30+ z nastolatką i w obydwu przypadkach efekt podobny:inne oczekiwania inny świat
  • Odpowiedz
to sie przyznaj teraz, okłamywanie kogoś ile masz lat to #!$%@?, a nie wybór.


@howtowisnia: ale jak gość wygląda młodziej i jego zachowanie odpowiada tej lasce to w czym problem? wiek to kartka w kalendarzu. Jak czują się razem dobrze to nie widzę problemu XD

Jak 18 latek rucha MILFa to jest ok, ale jak jest w drugą stronę to już to dla was złamanie konwenansów, takie z was przyzwoitki
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Co Ty #!$%@? XD ta, to jak laska ma 14, a nie 18 to też wszystko git, bo wiek to tylko kartka, jak czujecie się razem to nie ma problemu, a do tego dajesz jakaś #!$%@? gadkę, bo oczywiście mnie znasz i dajesz sytuacje która ma się nijak i gadasz coś o przyzwoitkach XD Niech sobie 18 latek rucha i 60 co mi do tego, ale okłamywanie laski, że
  • Odpowiedz
ta, to jak laska ma 14, a nie 18 to też wszystko git


@howtowisnia: no nie, bo to już całkiem co innego

Ta laska jest z nim i jej wszystko pasuje. Co to zmienia czy typ ma 20 czy 40? Jaki jest limit dla 19 latki i kto o tym decyduje? 29 letni chłop może być, ale 30 już nie bo to za dużo, bo 3 z przodu?
Kłamstwo w
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: trochę nieetyczne XD No nie wiem, dużo zmienia? Ale spoko, według Ciebie nie ma problemu o kłamstwach o wieku więc pewnie o innych rzeczach też nie, bo przecież co to zmienia, że Twoja laska miała 40 fiutów w mordzie przed Tobą, czy jest dziewicą, czy puszczała się za pieniądze czy nie, przecież relacje są okej, przecież Ci pasuje. Nie powiedziałem, że jest jakikolwiek limit czy że przeszkadza mi różnica
  • Odpowiedz