Wpis z mikrobloga

@Szulers: Nie wymieniałem, ale widziałem bardzo dobry poradnik na yt jak jesteś zainteresowany napisz to poszukam i zalinkuje. W swoim s4 też mam zbitą szybkę i w sumie bym chętnie wymienił, ale boje się popsuć :P bo wtedy nie dość, że telefonu już nie użyję do wymiany wyświetlacza to jeszcze kupe kasy to kosztuje ;P (w stosunku do samej szybki) są oferty np na allegro gdzie wymieniaja chyba za 150 zl
@Szulers: Jest duża wada tego rozwiązania - szybka jest przyklejona tylko taśmą dwustronną co oznacza syf pod szybką po jakimś czasie. Możliwe są też refleksy i inne dziwne rzeczy chociaż zazwyczaj jest ok.

Lepszym rozwiązaniem jest klejenie Loca, tylko potem jeszcze trzeba go utwardzić lampą UV i mogą się pojawić bąbelki powietrza jak się nieumiejetnie klei. Także lipa tak czy tak.
@Szulers: Jest to rozwiązanie ale cholernie drogie :D

Można też poszukać kogoś kto klei tym klejem chociaż też tanie to nie będzie bo klej dość dużo kosztuje.

Ewentualnie popytać się osób bezpośrednio w temacie czy jakoś rozwiązali problem syfu pod szybką przy klejeniu taśmą, nie wiem, z jednego kawałka czy jak ;)