Wpis z mikrobloga

Z tych wszystkich gal usunąłbym te wszystkie walki kobiet. Moim zdaniem to jest zbędne, niepotrzebne, nie interesujące, nudne i zazwyczaj trwa krótko.
#famemma
  • 22
  • Odpowiedz
@woldysznator_te_osiemset: Gradobicie ciosów i dzicz w #!$%@?. Przecież pod koniec ta ładniejsza wyglądała jak Jędrzejczyk po walce z Zhang Weili.

Jednak muszę przyznać, że walki bab na tych galach to pomyłka, przecież są tam tylko po to aby te organizacje nie wyszły na seksistowskie. To takie dzieci co zamiast chodzić do klasy wyrównawczej i mieć specjalną opiekę, to wrzuca się je do normalnej klasy i lecą na dwójach/trójach z litości.
  • Odpowiedz
@bkce: gradobicie ciosów, ale w wykonaniu dwóch juleczek które dały pokaz absolutnej profanacji sportów walki i zerowych umiejętności. jak to oglądałem to chciało mi się płakać nad tym jak to było tragicznie złe i nie jestem w stanie zrozumieć co się ludziom tak bardzo podobało tej w walce, bo przecież to był de facto poziom solówek w szatni przed wf-em w co bardziej patologicznych szkołach
  • Odpowiedz
@woldysznator_te_osiemset: Okay, to już widzę co nas dzieli.

Jeśli chciałbym oglądać sporty walki, to odpaliłbym UFC lub KSW, a nie FAME lub PRIME.

Jestem klientów freak fightów, nie interesuje mnie 3 treningi dziennie, catering, technika, itp. Dostałem w tamtej walce dokładnie co chciałem. Te 2 babki walczyły jak chłopy i to było piękne. A tak, to Zabielski vs. Hejter czy Ferrarka vs. Filipek lub Tańcula vs. Młody Muran w moim
  • Odpowiedz
@bkce: otóż to. ja jestem antyfanem fejmu i wszystkich podobnych tworów, śledzę to z czystej ciekawości i też mnie ciekawi punkt widzenia np. taki jak Twój.

Te 2 babki walczyły jak chłopy i to było piękne


@bkce: rozumiem doskonale co masz na myśli, mamy na to inne spojrzenie ale dla mnie to właśnie było straszne do oglądania - walczące do odcięcia dwie dziewczynki, które nie mają zielonego pojęcia
  • Odpowiedz