Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy Ja ebie, babka miała fajne życie i je wykorzystała, po co sie o to srac, już widzę jakby Maurek był resortowym dzieciakiem takiego kalibru i nagle porzucił to wszystko, żeby miał tak samo „słabo” jak inni xdd Babeczka prowadzi spoko kanał, w którym możesz, zgodnie z wręcz amerykańska, konstytucyjna, święta zasada wolności słowa daje nawet ruskim onucom się wypowiedzieć, a ten się o to sra. Mazurek #!$%@? o wolności, a sam w wywiadach nie daje nikomu dojść do słowa, ehh…
  • 26
@rolnik_wykopowy: Albo jesteś obiektywnym dziennikarzem, albo jesteś apartczykiem, jakoś ostatnio nie potrafił zadac niewygodnych pytań Kazikowi, który minutę zbiera jedna myśl z przepicia, bo jeździ z nim na wakacje xd idź pan w uj z takim dziennikarstwem!
@PodniebnyMurzyn: Ja dalej go lubię i słucham codziennie rano RMF, ale już dawno przestałem wierzyć w jakikolwiek pluralizm poglądów, wszędzie napieprzaja się te dwa główne obozy i maja jeszcze w zanadrzu tych „obiektywnych”, którzy robią reklamę, póki nie zostali znienawidzeni do końca, taka osoba właśnie jest mazurek, ale już niebawem xd
bo jeździ z nim na wakacje


@DrFaithless: A z Jaruzelską zna się pewnie tyle samo co z Kazikiem i co z tego? xD

wszędzie napieprzaja się te dwa główne obozy


@DrFaithless: No właśnie i ty przykładasz do tego rękę. Tak, z jakichś niewyjaśnionych przyczyn lubi Szumowskiego, pewnie dlatego, że jego córka chorowała na raka. Ale po za tym, co takiego przeskrobał? Ostatnio go nie oglądam, bo nie mam czasu, ale
@rolnik_wykopowy: Umiem tak, ze bym ci jeszcze z pięty w czoło #!$%@?, z tego co napisałeś kompletnie nic nie wynika i nie zaprzecza, ze gość w większości swoich wypowiedzi jest propisowski i nie jest obiektywny na jakiego się kreuje, a najbardziej nienawidzę obłudy
Jeszcze się przyznałeś, ze go ostatnio nie oglądasz, to po cholerę komentujesz


@DrFaithless: Bo oglądałem go przez kilka lat wcześniej, napinaczu, więc mam prawo oceniać go po wcześniejszych wywiadach, a nie po wyrwanych z kontekstu wrzutkach na wyk0p.pl
A w następnym programie robi z siebie ostoje dziennikarstwa i klaszcze do zakolaka, ze go uważają, za tego, który bije równo tych z lewej i prawej, szanujmy się xd


@DrFaithless: Ale podaj mi jakieś przykłady gdzie się za takiego uważa, bo przykład typu "no stary mówię ci" do mnie nie przemawia xD

Poza tym to ty sie zesrales do mojego wpisu a nie odwrotnie


@DrFaithless: Nigdzie się nie zesrałem, a
@rolnik_wykopowy: Jakby cie wpis nie ruszył, to byś się nie zesral, a co do tego ze się uważa, za takiego, to udowadniają nawet ostatnie jego „stanowiska”, gdzie robi z siebie góru moralne i pierodli w większości tylko na tych z opozycji, nie widzisz tego?
a co do tego ze się uważa, za takiego, to udowadniają nawet ostatnie jego „stanowiska”, gdzie robi z siebie góru moralne i pierodli w większości tylko na tych z opozycji,


@DrFaithless: Ale ja chciałem, żebyś mi podał źródło gdzie on sam się kreuje na obiektywnego, a nie co Tobie się nie podoba.