Wpis z mikrobloga

Wykop to dno. Pamiętam kiedy był tu ruch oporu przeciwko covidianom, to było dobre. Teraz wszyscy zakochani w ukraińcach na zabój i nie ma prawie nikogo to by gadał racjonalnie. Napisz prawdę o ukraińcach albo danej przedstawionej sytuacji nie po myśli wielkiej ukrainy to zminusują i zwyzywają, że jak nie śmiesz lizać im rowa z nami.
#ukraina #wojna #koronawirus
  • 96
@Bonapartysta:
- Miej chęć napisać prawdę o Ukraińcach, od tak, bez powodu, w końcu co dzień piszesz prawdę o innym narodzie
- Hurr Durr Wołyń Bandera Naziści Wołyń Bandera Naziści Wołyń Bandera Naziści, powtarzam WOŁYŃ, W O Ł Y Ń, tam MORDOWALI Polaków, zabijali Polaków, rozwalali Polaków na płotach, rozpłatywali Polaków siekierą, W jak walenie Polaka siekierą w łeb, O jak Oręż, czyli siekiera, którą Ukrainiec walnął Polaka w łeb, Ł
@essa21212121: Tolerujesz włamywanie się do własności prywatnej? Bo ja nie. Podczas wojen tak samo. W budynkach i innych mrówkowcach żyją cywile czyli my. Ci właśnie cywile przez sporwadzanie działań do miast poprzez robienie z nich twierdz, mają piekło aby potem zginąć w gruzach.
@yanush: Tak, gdyby Zełeński się poddał teraz albo lepiej wcześniej to ludzie by nie poumierali a budynki oraz gospodarka nie byłaby w gruzach. To bardzo proste ale najgorzej z cywilami, których nie obchodzi poświecenie dla spraw abstakcjnych(czyli większość ludzi) i to oni zapłacili i będą płacić przez swojego łże bohatera najgorszą cene.
@yanush: Kto chce może walczyć. Ale cywili i ich własności prywatnej wypracowanej przez dekady harówy nie wolno w to mieszać. Więc jeśli jakiś cwel zrobili z mojego miasta twierdze i włamie się do mojego mieszkania aby tak odpierać ataki w imie swojego widzimisie to mu nogi z dupy...
@yanush: Nikt do nas nie wejdzie co najwyżej zobaczysz rakiety no oby nie ale wszystko jest możliwe( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem tylko czemu ma służyć pisanie o "Twoich rodakach" skoro my tu wszyscy Polacy( ͡° ͜ʖ ͡°)