Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ten kraj to chlew obsrany goownem.
Od miesiąca próbuję kupić mobo ITX na LGA1200 no i kuźwa nie ma. Rozpłynęły się. (°°

A jak już wchodzę na #xkom i znajduję coś w miarę ciekawego to albo nie ma (pic), albo kosztuje tyle co 3 procesory które chcę tam posadzić (10300f).

Pany i panewki - gdzie tego szukać poza granicami grajdołu bo mnie się krew w żylakach gotuje.

#pcmasterrace #komputery
wojtoon - Ten kraj to chlew obsrany goownem.
Od miesiąca próbuję kupić mobo ITX na LG...

źródło: comment_16482404662TZD1Y4HRWW09MZLW2Yxtj.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwal:
Gościu, szukam NOWYCH budżetowców.
A za 9 stów to i w polsce dostanę.

O choooj chodzi, że zostały tylko gejmingowe płyty? Umówmy się - jakbym pakował w komputer i9 to i tak bym nie patrzał na takie kastraty. A ja potrzebuję itxa pod HTPC z specjalnym systemem "ma działać" i rynek ma mnie w dupie.

Z resztą pewnie nie tylko mnie. "Panie, bierz pan MSI A-PRO, albo spadaj pan".
  • Odpowiedz
@wojtoon: jak szukasz płyty pod htpc to powinno Ci zależeć na alc1220, dobrym hdmi, wielu portach rozszerzeń czyli na tym czego nie ma w twoim budżecie. Zmień target na matx i szukaj obudowy typu slim
  • Odpowiedz
@wojtoon: Taniej nie będzie, winny jest kurs dolara oraz niestabilna złotówka.
Wszystkie płyty podrożały o min. 10% - 20%.
Natomiast dobrą wiadomością jest to, że amd w kwietniu wprowadzi do sprzedaży tańsze procesory amd z serii 5000 np. 5600 bez x, 5500, itp. oraz trzy odświeżone karty graficzne RDNA 2: RX 6950 XT, Radeon RX 6750XT oraz Radeon RX 6650XT
Pawci0o - @wojtoon: Taniej nie będzie, winny jest kurs dolara oraz niestabilna złotów...
  • Odpowiedz
@wojtoon: Miałem podobne odczucia, gdy szukałem płyty głównej dla siebie. Niestety, ale ten model został prawdopodobnie wycofany (tak samo jak i inne tańsze opcje) i nie pojawi się ponownie w sprzedaży. Nie łudź się, że ta płyta będzie ponownie dostępna, bo nawet jak pojawi się możliwość kupna na stronie to jej nie wyślą, ze względu na brak dostępności (przerabiałem taką sytuację).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spearmint:
Wiesz, nie miałbym bólu doopy gdyby LGA1200 było 10 generacji do tyłu. A te procki są w ciągłej sprzedaży...tylko że płyt nie ma. A te co są to trzymają cenę jak #!$%@? bo kuźwa wprowadziliśmy inny socket i nowe płyty muszą zdrożeć dwa razy to przecież stare też nie mogą być najtańsze.
A ten asrock to tylko przykład. Nie mam jakiegoś zafiksowania, że musi być ta albo żadna inna. Tylko
  • Odpowiedz