Wpis z mikrobloga

Drogi pamiętniczku wczoraj odkryłem że można zintegrować SleepAsAndroid(appka budzika na androida) do home assistanta (ʘʘ) Po dzisiejszym teście działa to zajebiście i zrobiłem prostą lecz pierwszą automatyzację którą serio mogę nazwać smart, że jak wyłączam budzik to automatycznie włącza mi gniazdo wifi od tuya do komputera oraz sam komputer przez wake-on-lan.
Lecz to ma też dwa minusy, pierwszy to teraz będę widział w historii jaki jestem #!$%@? z tymi drzemkami xDD Drugi to że człowiek wie że telefon zbiera o nim wszystkie informacje, ale dopiero jak widzi przed oczami ilość tych danych to sobie uświadamia skalę tego zjawiska. Tak jak tutaj, głupi budzik a rejestruje... 29 różnych stanów ( _) A to tylko te które się udało wydobyć w open sourcowym oprogramowaniu, a ile jeszcze dodatkowo informacji o użytkowniku leci w świat, to nawet nie chcę myśleć () Chociaż w sumie to nie jest aż takie złe, bo to mnie tylko uświadamia jak bardzo dane o mnie są bezwartościowe skoro mają taki ich natłok xD

#randomanimeshit #anime #umamusumeprettyderby #symbolirudolf
źródło: comment_1648239475L5Vs69AvQIGkjXEpTGTWi1.jpg
  • 4
@BlackReven: Przecież tylko jeden mam. A to że zamiast go wyłączyć to klikam drzemka to inna sprawa (σ ͜ʖσ) Najgorsze że sam się na siebie wkurzam na to, ale z rana jestem tak półprzytomny że nie umiem inaczej (,) Dlatego też jestem zdania że przymus wstawania przed 12 rano to pogwałcenie praw człowieka w 21 wieku ( ͡°