Wpis z mikrobloga

Witam Grono Fanów naszego ulubionego serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak myślicie, czy w dniu dzisiejszym będą dymy, o których nawet byśmy nie śnili? :D Czy Patrycja pozostanie lojalna wobec Łukasza #teamlukas i nie da się zbajerować uczestnikom poprzednich edycji? Czy Oliwia postanowi wyrwać się z sidła toksycznych relacji i będzie chciała zagrać Konradowi na nosie (chociaż wszyscy wiemy, że to raczej nie możliwe #drogadofinalu. Czy Chad Piotrulo rozwali tę edycje i pokaże swoją pozycję w stadzie naszym rozstawionym pionkom na szachownicy :D? Tyle pytań, ale brak odpowiedzi. Zapraszam do dyskusji :D!
#loveisland
  • 7
@ZajawkowiczeQ: myślę że nawet nie będą się jakoś super żeby wyrwać Pati bo widzieli odcinki i wiedzą że ona się Szczeny trzyma do finału ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oliwia może polecieć na Chada. Ta kanadyjka już też napalona na nowych a Góral na 100% przygrucha sobie kolejną łatwą
@mystery_26: haha w punkt! Patrycja i Lukas trzymają fason. Ona wie, kogo się trzymać (oby tylko była szczera w sowich "uczuciach", bo to uczciwy i lojalny chłopaczyna. 100% pewności, że nie rzuci się na pierwszą lepszą nową i nie będzie z nią świrował. Chłopak jest stały w relacjach i to widać od pierwszego odcinka, więc ten tego...;). Ogólnie to myślę, że produkcji potrzebne jest przeparowanie Oliwii, ale takie stałe ;) mogłoby
@ZajawkowiczeQ: z kanadyjką może być jak z papieżycą, arek wrócił z nową a tu góral będzie czekać z nową xD Co do Lukasa to czasem mam wrażenie że Pati jest szczera (i nikt z ekipy nie mówi że gra a pewnie zauważyliby) a czasem mam wrażenie że wykiwa wszystkich z Lukasem włącznie... wg mnie ci faceci z casa maja juz konkretne cele zalozone przed produkcje, beznadziejny to byl pomysl zeby ich
@mystery_26: też jestem tego zdania, że odgrzewanie kotleta na starym oleju to zabrnięcie w kozi róg przez produkcje;) szkoda, że w Polsce nie ma już chętnych (czyt. nowych uczestników), którzy chcieliby zamieszać w głowach naszych "ajlanderek" :). Mam tylko nadzieję, że Włoda przejrzy na oczy i jeszcze nam tutaj dobrze zamiesza (dymy wskazane), bo to dobry, poczciwy chłopak. Liczę też, że rozwinięcie skrzydeł przez Olę ;) Niech więc się dzięje, czekamy