Wpis z mikrobloga

W srode rano zostaly wyslane dwa przelewy na moje konto w santanderze, do teraz nie doszly. Mam potwierdzenia przelewow, na konto ing przelewy wyslane z tych samych kont bankowych, doszly 1 sesja w srode. Mial ktos taka sytuacje? Na infolinii traktuja mnie jak glupka i gadaja swoje formulki, pieniadze tez nie wrocily do nadawcy.

#santander #banki #bank
  • 19
  • Odpowiedz
@kolegakolegi1: Bardzo, wręcz ekstremalnie rzadka sytuacja ale kasa najpewniej zawisła gdzieś w KIR. Szanse na jej odzyskanie są ale bardzo małe. Banki cię spławią a KIR spławi cię do banków, batalia na miesiące.
  • Odpowiedz
@kolegakolegi1: no właśnie nie. Na santaderze jest tak że w historii nic nie zobaczysz, nie wiem czy to błąd czy celowy zabieg, ale nawet nie informują że masz jakieś zajęcie na koncie. Od razu mówię że na infolini nie podaja takiego info i tylko w placówce mogą to podac
  • Odpowiedz
@PanBulibu: czyli pozostalo mi pisac reklamacje i czekac 30dni na odpowiedz :0?


@kolegakolegi1: 30 dni? Możesz pomarzyć xD

Spróbuj napisać bezpośrednio do KIR (https://www.kir.pl/kontakt/zglaszanie-reklamacji) ale jest niemal pewne, że potrzebne będzie zaangażowanie banku (identyfikatory transakcji, których nie znasz).

Poza tym z punktu widzenia banków, jeśli kasa weszła do KIR ale z niego nie wyszła w kolejnej sesji to tak jakby "zniknęła" więc któryś bank musi ci ją oddać.
  • Odpowiedz