Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem znajomej już kilka miesięcy temu stosunkowo niewielką, aczkolwiek dla mnie sporą kwotę w wysokości 110 zł i nie mogę się doprosić o zwrot. Chyba mnie poblokowala wszędzie gdzie się da. No i nie wiem czy bawienie się w pozwy i sądy cywilne ma jakiś sens czy może sobie dać spokój...
#pieniadze #prawo #pozyczka
  • 75
  • Odpowiedz
@xWiteQx: mogę Ci powiedzieć co ja zrobiłem w takiej sytuacji, kiedy znajomy się przestał odzywać jak chciałem odzyskać hajs. Odnalazłem na Facebooku jego dziewczynę i grzecznie napisałem do niej wiadomość, czy mogłaby mu powiedzieć że go szukam bo chciałem odzyskać hajs. Oddał następnego dnia xD
  • Odpowiedz
@xWiteQx idź do sądu, co się będziesz :D niema minimalnej kwoty od której można pozywać, opłata od pozwu to będzie 30 zł tylko, do rozprawy nie dojdzie (pozew o wydanie nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym) dostaniesz wyrok zawnioskujesz o klauzulę, pójdziesz z tym do komornika i komornik się tym zajmie. Koleżanka będzie miała problem a ty sto złotych. Win win
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@xWiteQx: Nie można zablokować przelewów przychodzących. Jak chcesz jej coś napisać to przelew na 0,01zł i w tytule piszesz co chcesz przekazać
  • Odpowiedz
@xWiteQx: Ja bym się nie pierdzielił o taką kwotę z sądem, ale chętnie bym jej narobił siary. Napisałbym na fejsie do jej matki, bylego typa, koleżanki. ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak o czy mają z nią kontakt, bo nie zwraca i się martwię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xWiteQx: #!$%@? z nią, też przez 150 zł pozbyłem się jednego frajera ze swojego życia. Grosze nie pieniądze a jedynie świadczy o tym jakim śmieciem się okazał. Ha tfu na takich
  • Odpowiedz
Ja kiedyś jednej lasce pożyczyłem 200zl po roku czy dwóch napisałem do niej maila i przysłała mi przelew tzn nie ona jakiś typ XD


@umtali: wyższy poziom przedsiębiorczości
pożyczasz 10k zł od 50 osób, wydajesz, a inne oddają. Potem jak jest przypał to kolejni oddają tamtym i tak w kółko xDD
  • Odpowiedz
  • 10
@xWiteQx ode mnie typ pożyczył blikiem 1.6zł na wodę z biedry i miał odesłać na następny dzień. Od tamtego momentu już się nie odezwał i nie odpisał XD
  • Odpowiedz