Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#nestbank
Pytanko, jaką ilość klientów posiada Nestbank? 100k czy mniej? Wytrzyma jeszcze 4-5lat?
Zastanawiam się nad zmianą banku, narazie z tym za dużo zamieszania by było bo numer rachunku w obecnym mam przypisany do wypłat.
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NewEpisode: w sensie przenosiłeś konto? Ja myślę nad założeniem nowego a to tak zostawię w razie potrzeby, na nowe będę robił sobie co miesiąc przelew minimalny żeby kasy nie pobierali za kartę i w między czasie nr do wypłat pozmieniam.
@pablo945 właścicielem Nesta od kilku lat jest fundusz private equity, więc kwestia czasu, kiedy będą na sprzedaż, natomiast zwykle nawet po przejęciu banku stare numery rachunków funkcjonują jeszcze przez jakiś czas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkel_dzekson: no od jakiegoś czasu mam pewne obawy, mimo iż posiadam wspólne konto z żoną od 3 lat to w tym czasie sporo się zmieniło i bank pozamykał dużo placówek, plus do tego ta zmiana wyglądu w najbliższym czasie no i ciągle jakieś przerwy techniczne
@pablo945 placówki pozamykali partnerzy w ramach franczyzy, bo w pewnym momencie bank nastawił się tylko na klienta biznesowego, co znacznie ograniczyło im dochód, ale samo konto w ramach obsługi internetowej ok, też korzystam od lat i nie narzekam