Wpis z mikrobloga

Jaka sieć ma obecnie najlepsza ofertę internetu na kartę? Niestety muszę przenieść się z Virgin, bo zero zasięgu i problem z normalnym używaniem internetu. Jedna kreska zasięgu w centrum miasta. Polecicie coś? Zależy mi głównie na internecie a rozmowy i SMS to drugorzędną sprawa dla mnie :)
#gsm #internetmobilny #lte #siecikomorkowe
  • 16
No właśnie Virgin korzysta z anten Play i zasięg to jakaś tragedia, a wszyscy pozostali w pracy normalnie maksymalny zasięg z innych sieci ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzięki za odpowiedzi ʕʔ
@daja:

Pytanie, czy z t-mobile zasięg będzie łapał :(

Jak z Orange ci łapie, to i z T-Mobile będzie na 100% łapał (obie sieci dzielą się masztami). W Play jest jeszcze roaming krajowy na nadajniki Orange, spróbuj w ustawieniach wymusić Orange, będziesz wiedzieć jak z zasięgiem.
Pytanie, czy z t-mobile zasięg będzie łapał :(

Virgin korzysta z anten Play i zasięg to jakaś tragedia, a wszyscy pozostali w pracy normalnie maksymalny zasięg z innych sieci


@daja: ty se #!$%@? jaja robisz?
@daja: to mozliwe ze masz jakiegos locka na LTE, w play takie rzeczy sie zdarzaly, pamietam jak ~7 lat temu gdy sie reklamowali "zasiegiem 4 sieci" to na mojej karcie byl jakis lock na nadajniki orange. Tak czy tak, wiesz, ze na 100% bedzie ci lapac 3G w t-mobile (i jak). W takim razie pozostaje ci tylko wydanie tych 5zl na starter t-mobile i przetestowanie.
@Czlowiek_Ludzki: No właśnie to LTE w Virgin nie łapie mi tylko w pracy. W innych miejscach jest ok, ale że w pracy tracę pół dnia, to właśnie z tego powodu zmienię sieć na T-Mobile :)
Dzięki wszystkim za odpowiedzi (oprócz @Matpiotr) ( ͡° ͜ʖ ͡°)