Wpis z mikrobloga

Kiedy już zacząłem skłaniać się ku iPhonowi, dowiedziałem się, że nie da się na nim rozdzielić głośności dzwonka i budzika oraz nie istnieje w nim coś takiego jak budzik z dźwiękiem narastającym xD. To prawda?

Może to szczegół, ale z budzika korzystam prawie codziennie i miałoby to mocno negatywny wpływ na mój komfort życia.

#iphone
  • 9
@bruuh: ło baben, ja zawsze ustawiałem tak jak @Schrodinger: pisze- przez zegar ;d Dalej dla mnie to bez sensu że nie ma osobnego suwaku do alarmów no ale dobrze wiedzieć że jednak da się to jakoś rozdzielić :)
@Limon2g: ja nigdy nie używałem alarmów na iphone tylko mam wibracje na zegarku ustawione bo nie chce sie budzić do jakiegoś alarmu xd i jak chciałem ustawić budzik teraz to mnie iphone przeprowadził przez cały kreator moich preferencji snu XD
@bruuh: Przechodziłem już kiedyś przez ten kreator i nie powiem robi wrażenie tak rozbudowany budzik xD Ale osobiście wolę mieć poustawiane dużo alarmów na różne godziny i tylko suwakiem czasami zmieniać te które mnie interesują, jak np. jadę w góry w wekkend, albo mi się zmiana w pracy zmieni w tygodniu to wygodniej machnąć suwakiem niż ustawiać za każdym razem ten super duper budzik :/